Serce zasnęło, już się nie obudzi.
Dusza opuściła ludzi, wzleciała do góry,
Wysoko ponad chmury....(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
Zostawiam moje światełko pamięci z modlitwą....
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Światełko pamięci w ten deszczowy piątek.
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Światełko na dziś Justysiu
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Miliony swiatelek do niedzieli i modlitwa (*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
Renatka
Justynko, Aniołku, lampeczki pamięci dla Ciebie, aby Tobie nigdy nie
zagasły...
Zgłoś SPAM
Lusia
Płomyczek pamięci wraz z modlitwą Justynko...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Są chwile co w pamięci zostają,choć czas mija one nie mijają.Światełko i
modlitwa dla Ciebie....Śpij spokojnie....
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wisienki
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
Dobranoc Justynko. Światełko pamięci dla Ciebie cudowna Dziewczyno (*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) JUSTYNCE
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
[*]
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal i łzy...i jedno marzenie -
spotkamy się i wiara, że w niebie poznamy się....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana D.
Aniołek przyleciał na chmurce do Ciebie, Bo nie chciał być dłużej samemu w
niebie. Przyleciał, by czuwać nad Twoim snem, I opiekować się Tobą W Nocy i
w Dzień. (*)
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Darka Dukiewicz
Światełko Pamięci(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"A gdy wreszcie staniemy z Wami twarzą w twarz, powiemy Wam jak było tu
Was brak" ;,(:*:*Światełko Pamięci Aniołki :"( !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.