Kolejny siódmy,Justynko,siedem miesięcy łez.....pamiętam
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Gdy gasną płomienie ludzkich serc, gdy po jasnym dniu ciemność nastaje, my
już wiemy że przeminął czas radości, a szczęścia serce nie zazna [*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Odpoczywaj Aniele...zasłużyłaś na ciszę i spokój...zasłużyłaś na
wiele...ale jeszcze nie powinnaś zmierzać drogą do wieczności..[*]..
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Tego cierpienia czas nie ukoi, pustki nikt i nic nie zapełni, rozpaczy nie
zmniejszy .. Odeszliście..Została bezradność, smutna codzienność bez celu
i czekanie,by kiedyś znów być razem..:"(* Justyś
Zgłoś SPAM
Beata
Dziś pól roku mija i tęsknota, smutek coraz silniejsze :(
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Niedzielne światełka do nieba...***
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
; Kto CIE poznal, kochal...Kto CIE kochal, oplakuje; ...JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Dla Ciebie kochana....♥♥♥
Zgłoś SPAM
HALINA
PÓŁ ROKU MINĘŁO JAK OKA MGNIENIE, POZOSTAŁA TĘSKNOTA, BÓL,
WSPOMNIENIE...(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Dziś pół roku Justyś Droga jak odeszłaś stąd do Boga. Bądż
szczęśliwa w Niebiańskiej krainie.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Spadła kropla łzy do środka, nietypowo , bo na serce, a gdy ono ją poczuło,
zapłakało jeszcze więcej...pamiętamy, choć znowu ciężko w naszym
życiu....Bądżcie szczęśliwi Kochani....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Justysiu.....
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
(*) ŚWIATEŁKO PAMIĘCI(*)
Zgłoś SPAM
Kinga
Kocham Cię SIOSTRZYCZKO i zawsze Będę Cię Kochac.
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Nasza pamięć o Tobie wciąż żywa.Odpoczywaj w spokoju Justysiu.
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." A nam okropnie Ciebie brakuje KOCHANA JUSTYSIU.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Bo to co miało sens odeszło razem z Tobą... i zgasło słońce, kiedy jeszcze
był dzień... [(*)]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.