Ten którego opłakujemy, nie jest nieobecny, lecz tylko niewidoczny, jego oczy
promieniejące chwałą odbijają się w naszych oczach pełnych łez...(*)
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Nataleczki***
I tylko smutek bolesny, i pamięć żywa o Tobie pozostanie... Bo zawsze
myślami i sercem wszyscy będą przy Tobie...Śpij słodko u boku Pana..[*]
Zgłoś SPAM
Renatka
Cieplutkie, lipcowe światełko pamięci dla Justynki...
Zgłoś SPAM
mama Marty.
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Pamiętam codziennie ♥
((*))
Zgłoś SPAM
Ryszar Jarczyk
Niedzielna Modlitwa
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka [*]
światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Paweł
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
Natalka
dobranoc kochaniutka :* codziennie o Tobie myślimy, strasznie pusto i smutno
bez Ciebie tu Justynka :( coraz większa ta pustka :( ...
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne światełko Justynko...
Zgłoś SPAM
mama Adriana Grewędy
Światełko dla Ciebie Justysiu
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(******)
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dzisiaj mija pół roku jak od nas odeszłaś, a tak jakby to było wczoraj.
Jedynym pocieszeniem jest to że z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej Ciebie
Kochana Justysiu.
Zgłoś SPAM
aneta
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Najjaśniejsze światełko za wczoraj i za dzisiaj.Bądźcie szczęśliwe
dzieci Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.