*** NIEGASNĄCE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU ***
***JESTEŚ W MEJ CODZIENNEJ MODLITWIE ***
*** ŚPIJ W POKOJU WIECZNYM ***
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka
Pamiętam i zawsze pamiętać będę...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Pamiętam
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
♥♥♥
Zgłoś SPAM
Ryszard Jarczyk
[*]
tata śp Krzysia
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zabrane plany, marzenia. Twój uśmiech i dotyk miłości. Zmienione w stan
nieistnienia tęsknoty i bezsilności. [*]
Zgłoś SPAM
Natalka
Dziękuje Ci kochana siostrzyczko że byłaś ! nie mogę uwierzyć że Cię tu
nie ma :( mam nadzieję, że gdzieś jesteś Justynka :*
Zgłoś SPAM
Natalka
Dziękuje Ci kochana siostrzyczko że byłaś ! nie mogę uwierzyć że Cię tu
nie ma :( mam nadzieję, że gdzieś jesteś Justynka :*
Zgłoś SPAM
Natalka
Dziękuje Ci kochana siostrzyczko że byłaś ! nie mogę uwierzyć że Cię tu
nie ma :( mam nadzieję, że gdzieś jesteś Justynka :*
Zgłoś SPAM
Halina
Odeszli
w ciszy mrok...
już ich nie ma
a po nich została tylko cisza
i choć ich serca nie biją już
i choć ich nie ma
to cisza szepce
że oni żyją
nadal w naszych sercach...(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ANIOŁKU
PAMIĘTAMY ZAWSZE*
Słowami miłości
zamiast rąk przytulamy
marzenia
są duszy oczami
tęsknota jak drzwi
otwarte
czekające na Ciebie,,,
Zgłoś SPAM
BLISKA ŚP MARYSI HERZOG
PRZETRWA WSZYSTKO
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Jaśniutkie światełko dla Ciebie Justynko (**)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko Justynko.
Zgłoś SPAM
J.Z.
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Płomyczek na dzisiejszy dzień Justysiu-Aniołku.
Zgłoś SPAM
Lusia
W spokoju odpoczywaj u boku Pana...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Justysiu Nie mogłam wcześniej z uwagi na
strasze burze w naszym regionie \Wybacz\
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.