Ślady na piasku znikają.
ślady w sercu pozostają.
______ZOSTAWIAM SWÓJ SLAD MOJEJ PAMIĘCI __JUSTYNKO____
Zgłoś SPAM
Kasia Janas PAMIĘTAM JUSTYNKO...
Zgłoś SPAM
HALINA
Nie płaczcie, wciąż będę was kochać. Miłość jest duszą, a dusza nie
umiera...(*)
Zgłoś SPAM
J.Z.
Na pamiątkę...
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Śpij w spokoju Córeczko Kochana.
Zgłoś SPAM
kingamajka
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ ``NIEGASNĄCE ღ ``ŚWIATEŁKO ღ ``MOJEJ PAMIĘCI ღ ŚPIJ SPOKOJNIE
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
"W Niebie już nie potrzeba Nadziei, tam jest tylko Miłość..."
Nadzieja pozostała dla nas, Ona ma pomóc nam przeżyć ten czas rozłąki
Niech ta rozłąka będzie chwilą..[*]..
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Śpij spokojnie Justynko. Do jutra.
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Najjaśniejsze światełko dla Ciebie Justynko
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Zawsze bedziesz miedzy nami, w pamieci i sercach pozostaniesz; ...swiatelko dla
CIEBIE JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYNKO, moja pamięć.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Gdy śmierci już nie będzie, za rok, za sto, za chwilę, znajdziemy Was
wszędzie, czekaliśmy dni tyle, chwycimy się za ręce, ruszymy gdzieś przed
siebie.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.