Justynko, do końca życia zapamiętam rok 2013 - najgorszy rok w życiu Twoich
rodziców i moim.
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Lzy rodzicow nie wysychaja nigdy;... swiatelko dla CIEBIE JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Odeszłaś choć nie chciałaś.. Odeszłaś choć żyć dla kogo miałaś ..
Nie pożegnałaś się z nami wszystkimi - lecz zdążyłaś … już na zawsze
życie nasze zmienić..[*]..
Zgłoś SPAM
ciocia Daniela
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Do jutra...
Zgłoś SPAM
mama ANI O(***)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
ܓ ܓ ܓ ܓ ܓ ܓKochanie, dla Ciebie..ܓ ܓ ܓ ܓ ܓ ܓ
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Światełko pamięci dla Ciebie .Śpij i śnij na całą wieczność.
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Serce płacze , łzy płyną ... i ta niemoc, że to co było już nie wróci.
Najjaśniejsze światełko do samego nieba w te deszczową sobotę.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Pamięć... Czas mija, a w nas wszystko pozostaje... I nigdy nie odejdzie...
Jesteście z nami nadal i na zawsze już pozostaniecie.. [*]
Łzy wciąż płyną, serce pęka
brak tu szczęścia i miłości
brak tu Twojej obecności...
Zgłoś SPAM
HALINA
JUSTYNKO...(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Jasne anioły utuliły Cię do wiecznego snu,a Ty uśmiechasz się zza nieba
kręgu, bo kiedyś gdy skończy się świat razem spotkamy się wśród jasnych
nieba łąk.Światełko i modlitwę dla Ciebie
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Cieplutkie światełko na chłodny,deszczowy poranek Justynko.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.