Kocham i Tęsknię Siostrzyczko Kochana.(**)(**)(**)(**)(**)
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
...Poza czasem, poza śmiercią, jest pamięc. Czas i śmierć nie mogą
jej osłabić...
Zgłoś SPAM
J.Z.
Pamiętam Justynko...
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
JUSTYNKO....Mija tylko czas, bol i smutek pozostaja ....swiatelko dla CIEBIE.
Zgłoś SPAM
brat śp. Mariusza Kluza
Dla ludzi za wcześnie, dla Boga w sam raz
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Niedzielne światełko i modlitwa dla Ciebie.Bądź szczęśliwa w lepszym
świecie.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
இڿڰۣ Justynko:
"…Przyślij Mamie uśmiech z Raju w którym jesteś.
Przyśnij jej się pewnej nocy gdy na niebie lśnić będą gwiazdy.
Daj jej siłę by mogła budzić się co dzień i wypełniać go wspomnieniami.
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka [*]
Dla Ciebie światełko do nieba
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,( ! Przytulamy Was do serduszek
:*:*! Za wczoraj i na dziś aniołku światełko do nieba !
Zgłoś SPAM
Sylwia z Tobiaszem
(*)
Zgłoś SPAM
Beata
(**)
Zgłoś SPAM
HALINA
Kochać kogoś, to jakby powiedzieć mu: nie umrzesz...(*)
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Kochać, a potem stracić, to tak jakby kupić szczęście a łzami zapłacić
...[*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(***)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Na zawsze w naszych sercach...
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Dla Ciebie Justynko
Zgłoś SPAM
Lusia
Justynko,śpij spokojnie-światełko...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy pojawia się śmierć i kradnie nam Ukochaną osobę przeszywa serce
bólem i odznacza w nim swoje piętno, które przypomina nam jacy jesteśmy
wobec niej bezsilni.....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.