Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553362
Zapalone ponad rok temu
rodzice Anetki Jucha
Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i modlitwa.Dziękujemy za bycie z nami i Anetką w IIrocznice
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Niech otula Cię ciepło pięknych chwil Niech Twoje życie niebiańskie mieni się kolorami szczęścia Niech otacza Cię ciepło i piękno Anielskich serc (*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Lzy rodzicow nie wysychaja nigdy;... swiatelko pamieci Justynko.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tęsknimy wciąż za Wami...chcemy Byście byli obok...tak jak gwiazdy pragną nieba, tak nam dzisiaj Was potrzeba....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty...[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Justysiu Kochana...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie to drabina na której jedni potrzebują wszystkich szczebli.Drugim zaś wystarczy kilka(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Wspomnienia o Tych co byli i tak boleśnie odeszli...nadal są w naszych sercach,naszych snach,nadal Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie możemy.....Światełko i modlitwa Aniołku (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Wiatr nie wysuszył łez. I nie zwiał bólu. Słońce opaliło twarz, Lecz nie zakryło cierpienia. Justynko , niech Ci łzy moje za kwiatuszki służą:((*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA
Zapalam światełko Pełne Ciepła i Pamięci Za Wszystkie Dni Mojej Nieobecnosci. .DZIĘKUJE Za Pamiec o Naszym Synku Fabianku ♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Natalka
(*) :( :* tęsknie...
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
To nie tak miało byc. To dużo za wcześnie. Pozostaje pytanie Dlaczego BOŻE ?.
Zgłoś SPAM
mam sp.Kamila Borowiec
poniedziałkowe światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama ANI O(*)
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama Marcina
Jaśniutkie światełko zapalam - JUSTYSIU.
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Światełko Pamięci [*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Codzienną pamięć zanoszę do nieba do Justynki .
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2470   2471   2472   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa