Gdy smutek boli,a słowa zbyt małe,by rozpacz wypowiedzieć.Zostaje tylko
milczenie,pełne gorących łez i bliskość przyjaznych serc.Światełko i
modlitwa.Dziękujemy za bycie z nami i Anetką w IIrocznice
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Niech otula Cię ciepło pięknych chwil Niech Twoje życie niebiańskie mieni
się kolorami szczęścia Niech otacza Cię ciepło i piękno Anielskich serc
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Lzy rodzicow nie wysychaja nigdy;... swiatelko pamieci Justynko.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
My tęsknimy wciąż za Wami...chcemy Byście byli obok...tak jak gwiazdy
pragną nieba, tak nam dzisiaj Was potrzeba....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Oczy lśnią, ręce drżą, łza za łzą leci wciąż..Życie tak krótkie, a
takie mokre.. Mokre od łez... Od łez smutku.. żalu.. tęsknoty...[*]
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Justysiu Kochana...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie to drabina na której jedni potrzebują wszystkich szczebli.Drugim zaś
wystarczy kilka(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Wspomnienia o Tych co byli i tak boleśnie odeszli...nadal są w naszych
sercach,naszych snach,nadal Ich obecność czujemy...tylko Ich dotknąć nie
możemy.....Światełko i modlitwa Aniołku (♥)(♥)
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Wiatr nie wysuszył łez.
I nie zwiał bólu.
Słońce opaliło twarz,
Lecz nie zakryło cierpienia.
Justynko , niech Ci łzy moje za kwiatuszki służą:((*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA FABIANKA
Zapalam światełko Pełne Ciepła i Pamięci Za Wszystkie Dni Mojej
Nieobecnosci. .DZIĘKUJE Za Pamiec o Naszym Synku Fabianku
♥♥♥♥♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
Natalka
(*) :( :* tęsknie...
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
To nie tak miało byc. To dużo za wcześnie. Pozostaje pytanie Dlaczego BOŻE
?.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.