[*][*] wczorajsze burze nie pozwoliły mi zapalić światełka, ale
pamiętałam...
Zgłoś SPAM
Natalka
światełko dla Ciebie kochana siostrzyczko :* (*) tęsknimy bardzo ...:(
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Zgłoś SPAM
Beata
to wciaz takie niewiarygodne... :( tęsknie :(
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Justynko;♥♥♥ Nie widzimy Was, w naszych oczach jesteście tylko Wy, nie
słyszymy Was, w naszych uszach głos wasz brzmi, to miłość, która przez
wieki trwa, to tęsknota, a w marzeniach Wy i my.♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama śp.Kamila Borowiec
światełko na dziś wraz z modlitwą
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Stracić kogoś -to tak jakby spaść w otchłań nicości, poznać jak bardzo
boli tęsknota za kimś kto odszedł już na zawsze. Stracić kogoś -to tak
jakby samemu wydać ostatnie tchnienie..:*:*! Aniołeczki .
Zgłoś SPAM
BLISKA ŚP MARYSI HERZOG
ŚPIJ SŁODKO ANIELE
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Brak Ciebie jest bolem ciszy, ciezarem dziwnego oczekiwania.
Pamietam(*)(*)(*)(*)(*).
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA B
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP ŁUKASZA BILICKIEGO
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko[*]
Światełko pamięci do niedzieli bo idę na pielgrzymkę [*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.