Zapalam znicz, niech płonie...spotkamy się kiedyś...po drugiej stronie...[*]
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Lecz każdy członek całej rodziny, ma także w sercu schowane i te radosne i
mile wspomnienia.
Kochamy ♥
[((*♥*))]
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Z tymi co tu pozostali stworzyliśmy rodzinę, a w grupie siła, dlatego
łatwiej jest nam przetrwać krzyż z którym przyszło nam żyć...
Pamiętamy, tęsknimy, kochamy mimo bólu, łez, smutku, cierpienia...
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Justysiu,
mimo, że Ty i i pozostałe ANIOŁY żyjecie w innym świecie, a my
pamiętający o Was w innym to i tak bardzo Was kochamy i nic tego nie zmieni -
NIC...
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Kolejny smutny dzień bez Ciebie. Ile jeszcze takich dni?
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Mariuszka Karpińskiego
Niedzielne światełko dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Są wspomnienia, które nigdy nie odejdą... Są rany, które się nigdy nie
zabliźnią... Są ślady łez, które nigdy nie wyschną...[*][*]
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
mama Rafałka P.
Życie szybko przemija...Czas się nie zatrzymuje...Pamięć pozostaje...Serce
ciągle czuje...Wspomnienie,choć bolesne.Zapomnieć nie pozwala...Uczucie nie
wygasa...Pozostaje wiara.Modlitwa i światełko.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
SMUTEK UKRYTY NA DNIE...LECZ PŁOMYK PAMIĘCI... TLIĆ SIĘ BĘDZIE ZAWSZE...AŻ
PO CZASU KRES...((**)) ŚPIJ SPOKOJNIE.....ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE
JUSTYSIU
Zgłoś SPAM
Kinga
dobranoc Justyneczko:( tesknie za Toba kochaniutka
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Pamiętamy...
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
(***)
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Dla Ciebie,Justysiu...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W krainie serc zostaliśmy sami, tysiąc uczuć, milion łez...czemu to wszystko
tak skończyło się??? pozostały tylko wspomnienia...i tęsknota....
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Cicho przerwany rozdział życia i brak szansy na jego wznowienie....napawa
smutkiem,rozpaczą...jest tylko cudownym wspomnieniem....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Najsilniejszy jest zawsze ten, kto umie złożyć dłonie do modlitwy.Soren
Kierkegard.Zostawiam modlitwę i pamięć oraz zapalone światełka
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.