Czasem cicho ktoś odchodzi.I świat ciemny nam się zdaje....czasem cicho ktoś
odchodzi,lecz naprawdę tu zostaje [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Śpij spokojnie Justynko [*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Światełko na dzień dobry...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Halina
Justysiu, piękny Aniołku...[*]
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
♥ ŚWIATEŁKO DO NIEBA dla CIEBIE JUSTYNKO ♥
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Światełko Aniołku...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Zycie to podroz. Dla Aniolkow ta ziemska wedrowka juz sie skonczyla, my musimy
nadal...
Aniolku, nie moglam zapalic swiatelek, ale pamietalam i modlilam
sie(*)(*)(*)Dziekuje bardzo za pamiec o Tomciu
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych dniach, kiedy
wszystko okrywa się smutkiem.Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj...
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w
sercu schowaną....
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Niedzielne światełko pamięci o Tobie Justynko .
Zgłoś SPAM
mama sp.kamila Borowiec
niedzielne światełko mej pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatelko naszej pamieci dla Ciebie JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie
płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny "Pokój Ci wieczny".
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące
światełek do nieba za wszystkie dni naszej nieobecności kochani :*:*..Kochamy
was.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania."
"Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące
światełek do nieba za wszystkie dni naszej nieobecności kochani :*:*..Kochamy
was.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.