Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
553586
Zapalone ponad rok temu
Monika Churska
Dla Ciebie,Piękna Justysiu...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Czasem cicho ktoś odchodzi.I świat ciemny nam się zdaje....czasem cicho ktoś odchodzi,lecz naprawdę tu zostaje [*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Śpij spokojnie Justynko [*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Światełko na dzień dobry...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Halina
Justysiu, piękny Aniołku...[*]
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
♥ ŚWIATEŁKO DO NIEBA dla CIEBIE JUSTYNKO ♥
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Światełko Aniołku...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Zycie to podroz. Dla Aniolkow ta ziemska wedrowka juz sie skonczyla, my musimy nadal... Aniolku, nie moglam zapalic swiatelek, ale pamietalam i modlilam sie(*)(*)(*)Dziekuje bardzo za pamiec o Tomciu
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w nas,nawet w szarych dniach, kiedy wszystko okrywa się smutkiem.Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj...
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Na zawsze w moim sercu Kochany Aniołku.
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko. Śpij spokojnie
Zgłoś SPAM
Rysiek
(*)(*)(*) [_][_][_] niedzielna modlitwa tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
KINGA
Dobranoc siostrzyczko:*
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteście dla nas gwiazdką i nadzieją, naszą częścią i ciszą głęboko w sercu schowaną....
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Niedzielne światełko pamięci o Tobie Justynko .
Zgłoś SPAM
mama sp.kamila Borowiec
niedzielne światełko mej pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatelko naszej pamieci dla Ciebie JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny "Pokój Ci wieczny".
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące światełek do nieba za wszystkie dni naszej nieobecności kochani :*:*..Kochamy was.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Brak Was jest bólem ciszy, ciężarem dziwnego oczekiwania." "Radość minęła szybko, ból jest wieczny.." :"(* Tysiące światełek do nieba za wszystkie dni naszej nieobecności kochani :*:*..Kochamy was.
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2452   2453   2454   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa