Pamięć jest droższa od słów ..to nie był czas,to nie była pora
..:"(! Światełko pamięci aniołeczki kochane !
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko mej pamięci za wszystkie dni mojej nieobecności ,byłam w
szpitalu.Dziękuję wszystkim Którzy pamiętali o moim synku i zapalali mu
znicze podczas mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
mama Ani i żona Stefana Jaciuk
Pamięć ,miłość nigdy nie zginą bo my tu jesteśmy i za wasze duszyczki
się modlimy i pamiętamy codziennie o Tobie Justynko .
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
CUDNA JUSTYNKA
Zgłoś SPAM
HALINA
Ogrody kwiatów,
ocean zniczy...
piękne wspomnienia,
ale to wszystko za mało...
nie mozna cofnąc śmierci...
kiedyŚ wszyscy się spotkamy
po drugiej stronie tęczy...[[*]]
Zgłoś SPAM
Elzbieta Chmielewska
Są łzy,których nikt nie osuszy.Są serca,które na zawsze krwawiące
będą.Są miejsca,gdzie śmierć oddycha.Są dusze,które do innych
tęsknią.Są wspomnienia,które są jedyną osłodą.Jest miłość,która
trwa...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Kasia Janas PAMIĘTAM!!!
Zgłoś SPAM
Lusia
Lampeczka Justynko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Pamietam(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Justynko...pamiętamy kochanie
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Zawsze będziesz między nami, w pamięci i sercach pozostaniesz. Tymczasem
śpij w spokoju Córeczko.
Zgłoś SPAM
Kinga
Tęsknię codziennie bardziej Siostrzyczko.
Zgłoś SPAM
mama Ani i żona Stefana Jaciuk
Zanioszę dla Ciebie Justynko codzienna modlitwę do nieba .
Zgłoś SPAM
Rysiek
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - nasze serca ciągle tęsknią za Wami
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
☸ڿڰۣ--
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
CHWILA ROZSTANIA ZA WCZEŚNIE WYBIŁA,LECZ WOLA BOŻA TAK UCZYNIŁA.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tęsknota za Wami nie minie, żadne ze wspomnień nie zginie....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.