Światełko Kochana Córeczko na ten ostatni sierpniowy dzień. Niech Cię
ogrzewa i oświetla Ci drogę do Nieba.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Dla Ciebie Justynko światełko o północy [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko, światełko pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Dawidka Staneczko [*]
światełko pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
...Patrzę na płomień tlący się w zniczu,smutek i żal się we mnie
budzi,spoglądam w niebo i zadaję pytanie - dlaczego Boże zabierasz dobrych
ludzi????{*}
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
- Justysiu-ja wyjeżdżam. Zapalam Ci dziecino kochana światełka do niedzieli
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
***JUSTYNKO***Nie ma Cię...
i nigdy nie będzie....
Tylko Twoją twarz
bliscy widzą wszędzie....
Boże na niebie Wysoki,
dlaczego dajesz takie
wyroki...[*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak pięknie by mogło być na ziemi wiecznie zielonej, wystarczy wiedzieć,
gdzie wstaje świt i pójść w tę stronę...w stronę gdzie spotkamy Nasze
Ukochane Aniołki....
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Dobranoc Śliczna Justysiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;Najsmutniejsze są wspomnienia, które zadają okropny ból. Najsmutniejsze
jest własne serce, gdy cichutko woła.... WRÓĆ....
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zawsze będę szukał tej najprostszej drogi,
bym kiedyś nieśmiało mógł oglądać Ciebie.
I może zobaczę te najdroższe progi,
cicho zamknę furtkę tam wysoko w niebie.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Kinga
Cudowna, kochana, najdroższa.. Tęsknie
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Tak jak dawniej świeci słońce, tak jak dawniej wieje wiatr Wszystko jest tu
tak jak dawniej, tylko Ciebie Justynko brak.
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Poza czasem, poza śmiercią, jest miłość. Czas i śmierć nie mogą jej
osłabić.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Czasem cicho ktoś odchodzi i świat ciemny nam się zdaje.Czasem cicho ktoś
odchodzi,lecz naprawdę tu zostaje.W naszych myślach w naszych sercach w
naszych marzeniach.இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
[♥][♥][♥][♥] Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć.
Pozostaje wspomnienie... [♥][♥][♥][♥]Modlitwa i światełko Pamięci dla
Ciebie......[♥][♥][♥][♥]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.