Justynko zanoszę do nieba tysiące światełek niech Ci oświetlają
niebiańskie szlaki w niebie . Uśmiechaj się codziennie z nieba do swoich
bliskich tak jak się uśmiechasz na zdjęciu .
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Nawet mnie nie pożegnałeś,
odszedłeś...
Moje serce poszło z tobą,
moja dusza, moje myśli,
radość, śmiech i spełnienie.
To wszystko poszło razem z Tobą,
Tylko ja nie mogłam IŚĆ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Musimy nasz smutek oswoić, musimy go nawet polubić, to nasza pamiątka po Was,
nie wolno nam jej zgubić....
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dobranoc Kochana Justysiu. Śpij w spokoju Córeczko.
Zgłoś SPAM
Kinga
Kocham Cie i bardzo tęsknie siostrzyczko:*
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
OCZY PEŁNE ŁEZ ,
SERCE PEŁNE ŻALU ,
DUSZA PEŁNA SMUTKU,
DOM PRZEPEŁNIONY PUSTKĄ .....
NA ZAWSZE
W MOIM SERCU {*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Światełko pamięci otulone miłością i tęsknotą niech się tli do Niebios
bram...
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*)(*)
I MODLITWA NA DZISIAJ DLA CIEBIE ANIOŁKU
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
światełko mej pamięci dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
można zamknąć oczy na rzeczywistość, ale nie na wspomnienia.Stanisław
Jerzy Lenc. zapalam światełko mojej pamięci dla Ciebie Aniele
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Anioł któregoś dnia się pojawił, swoje serce zostawił na
wieczność.Cieplutkie światełko dla Ciebie Anielska Córeczko.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
[♥][♥][♥][♥][♥][♥]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
"Wielkieś mi uczyniła pustki w domu moim,
Moja droga Orszulo, tym zniknieniem swoim!
Pełno nas, a jakoby nikogo nie było:
Jedną maluczką duszą tak wiele ubyło..."
J. Kochanowski
♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przrmysław Liszka
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
DLACZEGO SZCZĘŚCIE UCIEKA,GDY ZDAJE SIĘ BLISKO BYĆ... A MY MUSIMY NADAL W
TĘSKNOCIE ŻYĆ....PAMIĘTAM.... (*)(*)(*)...(*)(*)(*)...(*)(*)(*)...
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
W głęboki spokój, niebiańską ciszę
Dusza się moja zatapia powoli
Tam, gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę,
Gdzie nic nie dręczy i nic nie boli.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
„Pomimo, że każda chwila radości trwa niezmiernie krótko, a później
znika, zawsze jednak zostawia za sobą trwałą nadzieję i jeszcze trwalsze
wspomnienie.” Aniołki tak smutno !..
Zgłoś SPAM
NC
Dziekuje za swiatelka pamieci dla Danielka Pelki....Justynko spij spokojnie
opiekuj sie Danielkiem...Dobranoc[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.