Śliczne światełko dla Justynki i moja modlitwa codzienna .
Zgłoś SPAM
Mama Julci Flis
Najjaśniejsze światełka pamięci {*}{*}{*}{*}{*}{*}
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..! Aniołki światełko pamięci ..
Smutno
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Serce tak tęskni, a dusza woła.Twego powrotu, tak mocno pragnie, lecz taki
świat ten, że nic nie zdoła,przywrócić życia - gwieździe co
spadnie...Światełko i modlitwa dla Ciebie.Śpij spokojnie.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
W ten smutny 7-my dzień miesiąca, śle CI do NIEBA miliony gwiazdeczek -
Śliczna JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
இڿڰۣڿ Dla Ciebie Justynko...இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Tęsknota za Wami ukochani jest ogromna i trwać będzie juz zawsze dopóki my
żyjemy do spotkania z wami w lepszym świecie.
Zgłoś SPAM
Rysiek
(*)(*)
...
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Justynko , pozostałaś nieśmiertelna , kochana na zawsze.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...[*]
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Kolejny 7 jak Ciebie nie ma Kochana Córeczko. Tak bardzo tęsknimy za Tobą.Za
Twoim śmiechem, dowcipami. Śpij spokojnie i czekaj na nas. Tam na pewno się
spotkamy.
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
KOCHANA
Zgłoś SPAM
Halinka
Kiedy odejdzie bliska osoba, kiedy miłość znika w dali.. wtedy serce nasze
pęka i pocieszenia szuka w oddali...[[*]]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Lusia
Tęsknią Rodzice Justynko,pamięta tyle osób o Tobie,śpij spokojnie...w tym i
Waszym Wymiarze i tak jesteśmy razem...
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Rysiek
(*)
wieczorna modlitwa, za Ciebie Justynko
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
;W naszej pamieci na zawsze;.... JUSTYNKO...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Zostały nam tylko piękne wspomnienia....tak bardzo tęsknimy za
Wami...Światełko i modlitwę zostawiamy.Śpijcie spokojnie...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.