Życie szybko przemija... Czas się nie zatrzymuje... Pamięć pozostaje...
Serce ciągle czuje... Wspomnienie, choć bolesne... Zapomnieć nie pozwala...
Uczucie nie wygasa... Pozostaje wiara...[*]
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
"Łzy wciąż płyną, a serce pęka.
Brak tu szczęścia i miłości,
brak tu Twojej obecności."
ANIOŁKU ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ZA WCZORAJ I ZA DZISIAJ (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Jaśniutki płomyczek na dzisiaj Aniołku.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Ani Judy Jaciuk
Zapalam śliczną lampkę i płomyczek puszczam w stronę nieba ,to dla Ciebie
Justynko i modlę się za ANIELSKĄ duszyczkę w niebie .
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Płomyczek do Nieba dla Ciebie Kochana Justysiu.
Zgłoś SPAM
\Tata i Mama
Choć często świeci słońce na błękitnym niebie Zgasł nagle mego życia
jasny promień słońca. Pośród nas już, córeczko droga, nie ma ciebie…
Pozostał smutek, rozpacz, tęsknota bez końca
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Najjaśniejsze światełko do samego nieba dla Ciebie Aniołku.Śpij
spokojnie....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,A łzy płyną cichutko tylko pamięć jest niewzruszona."
Zgłoś SPAM
TATA IZABELLI W.
"Boże, daj nam siłę aby zaakceptować rzeczy, których nie możemy
zmienić.."
zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności..
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Beata
Pamiętam (*) Każdego dnia (*) Kocham i tęsknie!!! :(
Zgłoś SPAM
Rysiek
[*]
...
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje
wspomnienie...♥♥♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Tak bardzo nam Was brakuje...pozostała tylko nasza tęsknota i malutkie
światełko nadziei, że kiedyś...gdzieś...czekajcie na nas po drugiej stronie
...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
TYSIĄCE ŚWIATEŁEK MEJ PAMIĘCI,NIECH NIGDY NIE GASNĄ... A MOJA CODZIENNA
MODLITWA, NIECH DA TOBIE SPOKÓJ WIECZNY.[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
I tylko pozostał mały płomyk,niby tak niewiele, Lecz dla nas to wszystko,bo
to światełko dla Ciebie...[*]...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.