Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
554118
Zapalone ponad rok temu
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Czas nie zaciera waszych śladów. Czas je z każdym dniem rozłąki pogłębia.
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Kto żyje w sercu tych, którzy pozostają, nie umiera.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYNKO.***************
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
To co mamy w rękach jest chwilowe,to co mamy w sercu,zostaje na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
♥♥¸¸.•*´¯`♥♥¸¸.•*´¯`♥♥ (¸.•´ ¸.•´.•*- Tysiące •.¸.♥¸.•´¨`»♥ - Światełek ¸.•*¨¸(.•* - i promieni słońca, •´¨`»¸♥.•* - niech świecą w Krainie życia ¸.•´(¸.•´ - dla CIEBIE bez końca.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wiemy, że nie będzie już inaczej...deszcz odzwierciedleniem naszych dusz, burza jest buntem przeciw temu, co nas spotkało, a słońca by łzy osuszyć niestety zbyt mało...
Zgłoś SPAM
Natalka
juz nigdy nie bedzie jak dawniej :( tesknie Justynka ... (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Każdy dzień zaczyna się pamiecią o tych ,których nam brakuje."
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Zgasło słońce złote.Zostawiło smutek i tęsknotę.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Rysiek
(*)(*) ... tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
mama sp.Kamila Borowiec
Tęsknota jest wpisana już do końca naszych dni,światełko na dziś
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
serce pęka z bólu za Wami
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
To co dał nam świat ,niespodzianie zabrał los, dobre chwile skradł ,niosąc w zamian tęsknotę i łzy...[*]...
Zgłoś SPAM
Lusia
Śliczne światełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Dla Ciebie Justynko kochana na "Dzien dobry" ...இڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Halina
Dni w smutku układa życie.. choć uśmiech twarz maluje, choć serce rwie się do żywych dusza w niebiosa wzlatuje...(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Gdyby mogły zmienić coś nasze łzy, gdyby mogły Was nam przywrócić, nie powstrzymywalibyśmy ich, to nie byłoby trudne.Płaczemy każdą myślą, wspomnieniem, modlitwą, żałością, każdą chwilą..Aniołki !
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2411   2412   2413   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa