Tyle tęsknoty każdego dnia,czym ukoić ból...Justynko światełko dla Ciebie
!!!
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (*)(*) DLA CIEBIE ANIOŁKU za wczoraj i dzisiejsze
*♥*♥* I zrobiła się pauza na życie na marzenia a w sercach pojawił
się ból tak trudny do zniesienia że wszystko odeszło że już
Zgłoś SPAM
ciocia Jola
Pozostaniesz w naszych sercach i naszej pamięci na zawsze nasz Kochany
Aniołku.A teraz śpij spokojnie w Swoim Królestwie.
Zgłoś SPAM
Kinga
Byłaś kochana i już a zawsze będziesz, tęsknie... :( :* (*) (*) (*)
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Zawsze gdzieś czeka na nas ktoś,Ty czekasz w wieczności na spotkanie z
nami.Niech pamięć o Tobie będzie zawsze żywa .Światełko i modlitwę
zostawiamy dla CIEBIE JUSTYSIU
Zgłoś SPAM
Mama Marcina Panuszewskiego
*
Zgłoś SPAM
Rysiek
(*)
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Życie choć piękne tak kruche jest, wystarczy jedna chwila by zgasić je...a
rozumie to tylko ten, kto otarł się o śmierć...Aniołki Nasze kochamy i
tęsknimy nieustannie...
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
.................(*)
___+____۩۩_____+
__+____۩__۩_____+
_+____۩____۩____+
_+___۩__۩۩__۩___+
_+____۩_۩۩_۩___+_
__+_____۩۩___+___
_____██████____
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
ANIOŁKU....
TAK TRUDNO WSPOMINAĆ KAŻDEJ MATCE,CHWILE SPĘDZONE Z UKOCHANYM
DZIECKIEM...ŁZY ZALEWAJĄ TWARZ ...I CIĄGLE ZBOLAŁE SERCE...GDZIE JESTEŚ
ANIOŁKU ? DLACZEGO ? TAM !
TU JEST TWÓJ DOM.
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,I choć lata mijają tęsknimy nadal ogromnie
Tego żalu nie da się zapomnieć."
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Codzień znicz cichutko płonie,lekkim wiatrem kołysany,obok kwiaty
świeże.Wiesz od kogo Aniołku?Odemnie i od Twojej mamy.
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Światełko naszej pamieci dla Ciebie JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
Mama Julci Flis
Odchodzą od nas nasze Anioły, i nagle w miejscu staje czas,a z nim cząstka
nas odchodzi i wielki smutek ogarnia nas(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami.
Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu,
osiada ciasno na dnie serca...tęsknimy :"(!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.