Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
554211
Zapalone ponad rok temu
Halina
Justysiu, tak mi dzisiaj smutno...(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
ANIOŁKU ZAWSZE PAMIĘTAMY O TOBIE♥♥ ()...() [_][_] „...tak bardzo Ciebie chcę, tak potrzebuję Cię , chce znowu słyszeć każde słowo twe ...”
Zgłoś SPAM
Ciocia Jola
Zawsze w sercu i pamięci Justysiu Droga.Światełko i modlitwa Kochana. Do jutra.Śpij w spokoju.
Zgłoś SPAM
Mama Dawidka Staneczko [*]
Na zawsze w naszych sercach
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
Zawsze pamietam, chociaz nie zawsze tu jestem. (*)(*)(*)(*)(*) Dziekuje serdecznie za pamiec o moim Synku.
Zgłoś SPAM
Mama Marcina Panuszewskiego
Wiesław Myśliwski napisał...Są takie oczy, nie pozna pan po nich, że płakały. Wystarczy je otrzeć. A są takie, że płacz długo w nich stoi, nawet gdy dawno płakały..
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Czas nie leczy tych ran, czas tylko przyzwyczaja nas żyć z tym bólem. Ból, tęsknota, żal i łzy pozostaną do końca, aż się znowu spotkamy, w tym lepszym dla nas miejscu..aniołki kochane..smutno !
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
"corpora dormiunt vigilant animae"
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Życie jest chwilką i zgasło.słońce na zawsze zaszło.i ptak nie zaśpiewa.nie rozszumią się drzewa.I tylko żal,że krótkie było,że się,niespodziewanie skończyło Aniołki(*)
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
ANIOŁKU ***** NA ZAWSZE W PAMIĘCI POZOSTANIESZ...(*)(*)(*)***(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki Zysk
Wieczorne światełko dla Ciebie Justynko.
Zgłoś SPAM
mama Marcela i siostra Bastka
...płomyk dla ciebie Justynko...
Zgłoś SPAM
Artur maślaniec
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
W smutną deszczową sobotę najjaśniejsze światełko do samego nieba Justynko.
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
W smutną sobotę,Justysiu Kochana...
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
cieplutkie światełko
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Brak słów, by opisać ból. Brak sił, by go wykrzyczeć. Pozostaje wspomnienie... [*][*]
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2405   2406   2407   ...   2681   2682    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa