wszystko ma swoje miejsce, swój czas. Jest czas radości, szczęścia ,
rozpaczy , łez ,tęsknoty i czas NADZIEI
Zgłoś SPAM
Daria Kozłowska
(*)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[*] na dobranoc...
Zgłoś SPAM
Ciocia Jola
Śpij Justysiu.
Zgłoś SPAM
Kinga
Śpij spokojnie moja ukochana siostrzyczko-bliżniaczko.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
*♥*
Jedynego
Twojego
serca tak brak,,,
Zgłoś SPAM
mama marcela i siostra seby
płomyk dla ciebie Justynko
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
To co serca rozłączyło,również je połączy. Spotkamy się tam, gdzie
dzień się kończy... PAMIĘTAMY .....ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZA WCZORAJ I
DZIŚ ZOSTAWIAMY
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Żal, smutek i tęsknota...nasza tęsknota to niemoc, to ból, to bez życia
stan...tęsknota siostra samotności ogarnęła nasze oczy, nasze serca....
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Idziemy ,bo wierzymy,że na końcu drogi spotkamy Was.
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
Na dziś pozostawiam swoją pamięć i modlitwę (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Tomasza Trelinskiego
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana światełko pamięci(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina
JUSTYNKO, niedzielne światełko i cichą modlitwę zostawiam.
Zgłoś SPAM
Mama Radka
Justynko, światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama aniołka Rafałka
Justynko światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
Mama Śp.Roberta N.
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
[_][_][_][_][_][_][_]
NIEDZIELNE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI WRAZ Z CICHYM SZEPTEM MODLITWY ***
(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
[_][_][_][_][_][_][_]
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Maryjo , Matko Bolesna, Orędowniczko Rodziców w żałobie , módl się za
nami.
Justynko, przez łzy zapalam światełko pamięci.:((*)(*)(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.