;W naszej pamięci na zawsze;.... światełko dla Ciebie JUSTYNKO.
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
..I cisza i pustka
i brak Kogoś kto szedł wspólnym życiem,wspólną drogą...
wspomnienie i nadzieja,
że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg...
Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*][*][*]
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Tęsknota aż do bólu
przez potęgę wiatru
Do szyby deszcz stuka
deszcz smutny
Poteguje milczenie W kazdej kropli wspomnienie w lzach
caly swiat zamkniety w pamiętaniu i modlitwie [\']
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy Nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,(..! Aniołeczki kochane tak bardzo
was kochamy.. Wy żyjecie w Nas :"(..!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.