Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Justynka Cuber


* 01.05.1987

 

+ 07.01.2013

Miejsce pochówku: Rząska

,

woj. małopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (187)
Licznik odwiedzin strony
554331
Zapalone ponad rok temu
Kinga
Kocham i tęsknię Siostrzyczko.
Zgłoś SPAM
Tata i Mama
Dobranoc Kochana Justysiu. Straszliwie nam Ciebie brakuje Córeczko.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nigdy nie stracimy tego, co nas cieszyło, wszystko co darzymy głęboką miłością pozostaje częścią nas...Aniołki Wasze serca biją przy naszych...
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Serce się ogromnie smuci co minęło już nigdy nie wróci. Nasze życie tak szybko się zmienia ale nigdy nie zmienią się nasze wspomnienia. Modlitwa i światełko Pamięci [*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Kocha się zawsze i do końca tylko wówczas, Gdy kocha się w radości i smutku Bez względu na dobry czy zły los." Jan Paweł II
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Anioł ma duszę anielską.Też tęskni,kocha i czuje.I na wędrówkę ziemską,choć raz przlatuje
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Nie widzimy Was, w naszych oczach jesteście tylko Wy, nie słyszymy Was. W naszych uszach głos wasz brzmi, to miłość, która przez wieki trwa, to tęsknota a w marzeniach Wy i my...♥♥♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Są myśli, tak ulotne, że nie sposób ich wyrazić. Są uczucia , tak głębokie, że nie można ich ogarnąć. Są wspomnienia, które przywołują na twarz łzy. Są sny, których nie można zapomnieć(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
♥ dla Aniołka♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Odeszłaś zbyt szybko..... o całe życie za wczesnie..... Justynko.....
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
„Umiera się nie po to, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej”
Zgłoś SPAM
Monika i Andrzej Churscy
Pamiętamy,Justysiu Kochana...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
*Smutne oczy smutne serce Samotność... pustka,*********** ****`ŚWIATEŁKO *********`PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama marcela i siostra bastka
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] cieplutkie światełko na dziś
Zgłoś SPAM
HALINA
PO ŁĄKACH PANA PRZECHADZASZ SIĘ TAM GDZIE JESTEŚ NIE MA CIERPIENIA NIE MA JUŻ ŁEZ JEST WIECZNE SZCZĘŚCIE I TY TO JUŻ WIESZ...(*)
Zgłoś SPAM
mama ANI O (**)
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Tęskno­ta - kiedy po 30 la­tach od Jej śmier­ci ty na­dal codzien­nie nak­ry­wasz stół dla Niej, bo żyjąc wspom­nieniami za­pomi­nasz, że Jej już daw­no tu nie ma.
Zgłoś SPAM
mama Romana Ch
Światełko mej pamięci wraz z modlitwą (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć ..aniołki nam jest strasznie ciężko bez was ! :"(
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2397   2398   2399   ...   2682   2683    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Adam Cuber
23.02.2013
 
-
Ceremonię prowadził
Ksiądz proboszcz Ignacy Moskwa