* + * Mija tylko czas .......
Ból i smutek pozostają + * +
((*)) Spoczywaj w pokoju ((*))
((*))((*)) ANIOŁKU ((*))((*))
Zgłoś SPAM
Halina
Choć tak daleko od siebie,
wciąż blisko i żadna chwila,
nie chce odejść w zapomnienie...(*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Znów ranek zbyt chłodny I łza na zeszycie I sił już nie starcza By unieść
to życie. Znów lęk burzy spokój I radość odbiera Zwątpienie goryczą Do
serca się wdziera.(*)
Zgłoś SPAM
Ciocia Jola
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław Liszka
~~♥~~♥~~
Idę
nie widzę gdzie,
bo płaczę
Za Tobą ....
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Dobranoc Justynko
Zgłoś SPAM
Ciocia Jola
Justynko Kochana żyjesz w naszych sercach i innym lepszym świecie. Kiedyś
się tam wszyscy spotkamy.Czekaj na nas.
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Odchodzą od nas nasze Anioły, i nagle w miejscu staje czas,a z nim cząstka
nas odchodzi i wielki smutek ogarnia nas.. (*)..
Zgłoś SPAM
CIOCIA DANIELA
JUSTYNKO...Byłaś...
Tylko chwilę...
Zbyt krótko!
Zbyt szybko!
Zbyt mało!
Najbliższym pozostały:
Wspomnienia...
Marzenia...
Sny...
I żal, i łzy...
I pustka....
Zgłoś SPAM
Rysiek
(*)(*)(*)(*)
...
tata śp Krzysztofa Jarczyk
Zgłoś SPAM
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Mieliście tu być ale jednak Was zabrakło mieliście tu być ale zgasło Wasze
światło Mieliście tu być tworzyć ,czuć,przeżywać. Cięzko bez Was
życ.... Modlitwa i światełko do nieba (*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Tak bardzo Was brakuje Kochane Dzieci. Tylko wiara w Wasze szczęście i
spotkanie z Wami pozwalają nam dalej trwać:(((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
ღ " NIEGASNĄCE ღ " ŚWIATEŁKO ღ " NASZEJ PAMIĘCI
ღ" ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY "ღ
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.