Odtwarzamy w pamięci te piękne dni, gdy Oni z nami przez życie szli....niech
te wspomnienia zawsze będą z nami, by nigdy nie czuli, że są tam sami....
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - dla Ciebe Aniołku ♥
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Gdzie nie ma łez,gdzie cierpień kres i słońce zawsze świeci to właśnie
tam,u nieba bram spotkamy się,gdy przyjdzie czas. Światełko i modlitwę
zostawiam.
Zgłoś SPAM
Ciocia Jola
Jesteś wciąż z nami.Pamiętamy i nigdy nie zapomnimy.Śpij Justysiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.