Modlitwa i jaśniutkie światełko prosto do Nieba dla Was Kochane Dzieci [*]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
ANIOŁKU ***
BÓG WIDZI ŚMIERĆ INACZEJ NIŻ MY.
MY WIDZIMY JĄ JAKO CIEMNY MUR...BÓG JAKO BRAMĘ...
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU (*)(*)(*)***(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Swiatełko naszej pamięci dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Niewinna,maleńka łza po twarzy się toczy,płomienny uśmiech zgasł jak
świeca na wietrze.Bezsilność,smutek,płacz,zostało nam tak
niewiele...Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
♥ dla Ciebie....
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Czasem mała myśl wystarczy, by obudzić wielkie wspomnienia ..
Wspomnienia,które są tak bardzo cenne .. Patrzymy w niebo i wiemy ..My
tam Anioły mamy .. Was kochani,WAS …♥♥♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Jaśniutkie światełka dla Justynki...
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Co za los niesprawiedliwy...
zawsze zabiera nam tych
co jeszcze powinni żyć...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"...Są wspomnienia, które są jedyną osłodą. Jest miłość, która
trwa, choć w innych światach..." ♥ ..:"( ! Aniołki światełko
pamięci .. !
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.