|
|
Justynka Cuber
* 01.05.1987 + 07.01.2013
Miejsce pochówku: Rząska, woj. małopolskie
|
|
|
|
|
|
|
Licznik odwiedzin strony 554047
|
|
|
 |
|
Dodane ponad rok temu
 |
Hanna Tomala
|
|
♥
¸•* ♥ *•¸•*`♥ *•¸•*♥ *•¸•*`♥ *•¸
Święty Michale Archaniele
z mieczem trąbą tarczą ciężką
prowadź duszę do Nieba
zwyczajną polną ścieżką
ks. Jan Twardowski
¸•* ♥ *•¸•*`♥ *•¸•*♥ *•¸•*`♥ *•¸
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
♥ Smutne są słowa, gdy giną bez końca. Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha. Smutne są oczy, gdy nienawidzą słońca. Smutne jest serce, gdy tęskni do Ciebie bez końca....ANIOŁECZKU...♥
|
Zgłoś SPAM
 |
MAMA ANIOŁKA ROBERTA N.
|
|
`````````````) `````````````(( ````````````/░ ```````````//░\ ```````````/░░ ``````````/░ ,░ ``````````░))░/ `````````▄╩IiI╩▄ ********************* PŁOMYKI PAMIĘCI WRAZ Z MODLITWĄ ŚLĘ DO NIEBA...W ŚRODĘ POPIELCOWĄ... DO CIEBIE ANIOŁKU KOCHANY... `````````````) `````````````(( ````````````/░ ```````````//░\ ```````````/░░ ``````````/░ ,░ ``````````░))░/ `````````▄╩IiI╩▄ *********************
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
MIJAJĄ DNI I NOCE,WIEKI ZAKWITAJA JAK KWIATY,A MY NAUCZMY SIE CZEKAC. (¯`•´¯).•´ :: `•.,(¯`••´¯) `•(¯`••´¯) _`•.¸(¯`••´¯) `•.,¸.•´
___ `•. ¸.•´____✿◕‿◕✿ DLA CIEBIE ANIOŁECZKU MOJA PAMIĘĆ A gdy serce twe przytłoczy Myśl, że żyć nie warto Z łez ocieraj cudze oczy Chociaż twoich nie otarto. /M.KONOPNICKA/
|
Zgłoś SPAM
rodzice ś.p.Mateuszka Mazek
|
|
Tam,za zamkniętymi oczami jest naszej wyobrażni kraina, w niej zapisujemy chwile, które świat dla nas zatrzymał. Zwykłe okruszki życia, wrażenia,przeżycia,tęsknoty, które nas kiedyś wzruszały by nie zapomnieć o tym. Czasami w tej krainie przepiękne wizje tworzymy, tam przebywamy z Tymi, o których tylko marzymy.... Światełko nieustającej pamięci.
|
Zgłoś SPAM
 |
Urszula Maślak
|
|
Dziękuję za pamięć o moim synu Rafale, który odszedł z powodu nowotworu w wieku 29 lat.
Gdzie jesteście teraz, najdroższe Dzieci?
|
Zgłoś SPAM
 |
mama Emilka A, siostra A.Wójcika
|
|
Odpoczywaj spokojnie __________$_______$$_$ ____________$$$__$_$$$$ ____________$$__$$_____$ ___________$$$_$__$_____$ __________$$$$_____$$___$$$$$$ _________$$$$$______$$_$______$$ ________$$$$$_______$$________$_$$ ________$$$$$_______$_______$ ________$$$$$$_____$_______$ _________$$$$$$____$______$ __________$$$$$$$$_______$ __$$$_________$$$$$$$_$$ $$$$$$$_________$$$ _$$$$$$$_________$ __$$$$$$_________$$ ___$$$___$_______$$ ___________$_____$__$ _______$$$$_$___$ _____$$$$$$__$_$$ ____$$$$$$$___$$ ____$$$$$______$ ____$$$________$ ____$__________$ _____________$_$ ______________$$ ______________$ ______________$ ______________$ ______________$ ______________
|
Zgłoś SPAM
 |
Zofia Kwiatkowska
|
|
⊰♥⊱ Kolejna wylana łza zbyt cicha, by ją usłyszeć…
…kolejne kropelki deszczu, nad zapalonym zniczem…
…i nadal nie mogę uwierzyć…
szukam wśród tłumu Twej twarzy Serce zadławione łzami. Rozdarcie i niemoc z nami.....⊰♥⊱
|
Zgłoś SPAM
 |
RENIA.M.JARECZKA PYRSAKA
|
|
____CIERPIENIE ZADAJE PYTANIA ____ ╔═══════════════════╗ ✰ ANIOŁECZKU ★ KOCHANY ✰
╚═══════════════════╝ To mówi Pan: Zamienię ich smutek w radość, pocieszę i rozweselę, po ich troskach. Jeremiasz 31, 13
|
Zgłoś SPAM
 |
mama śp.Przemka Frąka
|
|
,,To co dał nam świat niespodzianie zabrał los dobre chwile skradł niosąc w zamian bagaż zwykłych trosk To co dał nam świat to odeszło z biegiem lat cóż wart jest dziś niewczesny żal że los wziął to co dał."
|
Zgłoś SPAM
|
|
|
|
|
|
|
|