syn Krystyny Marchewczyk, syn Józefa Marchewczyka, zięć Janiny Dudka, przyjaciel Eli Rembelskiej
Bartusiu5, Twojej Mamie dziękuję za pamięć o moich rodzicach, teściowej i
przyjaciółce... życzę Twoim bliskim na te święta wszelkiego dobra i
błogosławieństwa Bożego. Jeszcze raz dziękuję...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk z rodziną
,,Daj nam wiarę, ze to ma sens, ze nie trzeba żałować Przyjaciół, bo
gdziekolwiek są dobrze Im jest ... i odeszli po to by żyć i tym razem będą
żyć wiecznie..." Bartusiu świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
MAMA LESZKA
(*) W BOŻE NARODZENIE, ŚWIATEŁKO I MODLITWA (*)
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Bartusiu Syneczku mój świąteczne najjaśniejsze światełko pamięci dla
Ciebie do samego Nieba ((*))
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
świąteczne światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
TEŚCIOWA Marzenki Czubały
Szczególne, bo wigilijne Światełko Pamięci dla Ciebie, Bartku....
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wigilijne światełko Bartusiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Bartusiu Syneczku mój kochany dobranoc!
Zgłoś SPAM
Rodzice śp Darka Kowalczyko
Wigilijne swiatelko.
Zgłoś SPAM
mama Radka.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[۞۞۞]Miłość jest wcześniej niż życie.[۞۞۞]Trwa dłużej niż
śmierć.[۞۞۞]Światełko i modlitwę zostawiamy.[۞۞۞]
Zgłoś SPAM
Małgosia żona Pawła Kierepki
Bartusiu, wigilijny blask niech oświeca Twą duszę. Spokoju dla Twoich
bliskich. Byłeś i będziesz zawsze w naszej pamięci, w naszych sercach.
Dziękuję za czuwanie <3
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Wigilijne światełko pamięci Bartusiu
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Wigilijne lampeczki pamieci posylamy do nieba. Bliskim zas zyczymy zdrowych i
spokojnych Swiat Bozego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko na Wigilie Bożego Narodzenia i znowu puste miejsce przy
stole(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Hanna T.
•*”˜˜”*•._ WIGILIJNE ŚWIATEŁKO POSYŁAM DO NIEBA
_.•*”˜˜”*•.
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
"Daj nam wiarę, że to ma sens.
Że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są - dobrze im jest,
Bo są z nami choć w innej postaci.
I przekonaj, że tak ma być..."
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.