Jasne Światełko na Wigilię i Święta wraz z cichą modlitwą ślę Ci do
Nieba, Bartusiu
Bliskim z serca życzę zdrowia, spokoju i tylko dobrych chwil.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Światełko pamięci w wigilię Bożego Narodzenia kochany Bartusiu Syneczku
mój! ((*))
Zgłoś SPAM
Donata
wigilijne swiatelko pamieci....
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
A nadzieja znów wstąpi w nas,
Nieobecnych pojawią się cienie.
Uwierzymy kolejny raz,
W jeszcze jedno Boże Narodzenie.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek wezmę w ręce chociaż jesteś gdzieś
w oddali z Tobą będzie moje serce.((**)) ((**)) Życzę zdrowych ,spokojnych
Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
siostra ś.p. Krystiana
Daj nam wiarę, że to ma sens, że nie trzeba żałować przyjaciół.
Że gdziekolwiek są dobrze im jest, bo są z nami choć w innej postaci. Moja
pamięć na ten świąteczny czas (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Bartusiu kochany - Światełko Pamięci i modlitwa dla
Ciebie...((')).....Twoim Bliskim życzymy zdrowych,spokojnych,pełnych
nadziei Świąt Bożego Narodzenia.
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Dobranoc Bartusiu Syneczku mój kochany dobranoc! Światełko pamięci na noc
((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.