Jak na deszczu łza Cały ten świat bez Ciebie SYNECZKU BARTUSIU KOCHANY nie
znaczy, zupełnie nic........ Światełko pamięci na czwartek kochany Bartusiu
((*))
Kochamy i tęsknimy, i wciąż czekamy na Was, nasz świat już nie jest i nie
będzie taki sam ...Bądżcie szczęśliwi...Bliskim ukojenia i samego dobra
życzymy...dziękujemy za wspólne trwanie i za życzenia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
`,●,*,●,` `,●,*,*,●, .♥´BOŻONARODZENIOWE¸.♥*´¨)
(¸.♥ŚWIATEŁKO´(¸.♥` (`*♥.¸ (`*♥.¸ ¸.♥*´) ¸.♥*´)♥*♥
PAMIĘCI ♥*♥ ¤ۣۜ๘(¯`♥´¯)¤ۣۜ๘●● `,●,*,●,`
`,●,*,*,●, .♥´ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY NA OKRES ŚWIĄT
Zgłoś SPAM
Małgosia żona Pawła Kierepki
Życzę twoim bliskim ukojenia, niech już nie boli. A Tobie Bartusiu światła,
zbawienia, lekkości w tym życiu tak innym niż nasze..
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
❤️☆ ❤️ KOCHAMY..TĘSKNIMY..WSPOMINAMY ❤️ ☆ ❤️ - W dzień
Bożego Narodzenia światełko i modlitwa dla Ciebie Bartusiu kochany.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.