⭐☘️✬❤️♨❤️✬⭐☘️W cieple migocącego płomienia
zamknięta jest "PAMIĘĆ." Ta tkliwa w osłonie miłości i ta, w
okruchach wspomnienia. Niedzielne swiatełko pamięci i
modlitwa.⭐☘️✬❤️♨❤️✬⭐☘️
Zgłoś SPAM
H.. Dobrońska
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po
wszystkie dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku
pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Twoje serce
bije,...❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu Smutek i żal się
we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi? Zostawiam codzienną modlitwę.❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️❀ڿڰۣڿ.❤️..Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce
ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku...choć nigdy go już nie
dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota, na
zawsze❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden
podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i
zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️Ci którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem
zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe Oni
przekroczyli już życia próg ten najwyższy który i nas czeka.❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
.H....Dobrońska
❄️☀❤️♨❤️Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza
i pamięć wciąż będą żyć.e blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę, zostawiam modlitwę. ❤️♨❤️☀❄️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
☘️♨❤️♨☘️ Światło nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie.Zostawiam codzienną modlitwę.Spoczywaj w pokoju.
☘️♨❤️♨☘️
Zgłoś SPAM
.H...Dobrońska
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️Utulone Snem Wieczystym Spoczywa w ciszy Kochane Serce Z serc naszych
zrozpaczonych wyrwane W których na zawsze ból zostanie Z Pamięcią ze
Wspomnieniem Zostawiam modlitwę.❤️♨
Zgłoś SPAM
.H.... Dobrońska
♨️♨♨️ *Patrzę na płomień tlący się w zniczu* *Smutek i żal się
we mnie budzi.Spoglądam w niebo i zadaję pytanie.Dlaczego Boże,zabierasz
dobrych ludzi ?*Śpij w spokoju Celinko .♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
.H...Dobrońska
⭐♨❤️♨⭐ Daj nam wiarę , że to ma sens , że nie trzeba żałować
przyjaciół , że gdziekolwiek są dobrze im jest , że są z nami lecz w innej
postaci. Zostawiam codzienną modlitwę..⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️♨️❤️ Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się
we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie. Dlaczego Boże , zabierasz
dobrych ludzi? Zawsze pamiętam..❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
.H....Dobrońska
♨❤️♨Niech aniołowie śpiewają Ci pieśń, niech Bóg otworzy Ci drzwi
do raju,niech nasze modlitwy pomogą Ci spać spokojnie,niech pamięć o Tobie
będzie w sercach Twoich bliskich po wsze czasy.❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
♨❤️♨ Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć
wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę. Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.