⭐☘️⭐"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej
wyraża go milczenie"Światełko poświąteczne otulone wieczną pamięcią
wysłam prosto do Nieba dla Ciebie Pamiętam Celinko⭐☘️⭐
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️♨️❤️ Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko
jeden kwiat,który się nie zmienia, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk
pamięci zapalam dla Ciebie, niech Cię otula i wiecznie płonie.♨️
Zgłoś SPAM
H.. Dobrońska
⭐☘️⭐"Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej
wyraża go milczenie"Światełko poświąteczne otulone wieczną pamięcią
wysłam prosto do Nieba dla Ciebie Pamiętam Celinko.⭐☘️⭐
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której
przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie
dopuścisz by były zapomniane.Zostawiam modlitwę.❄️❤️⭐❤️❄️
Zgłoś SPAM
.H... Dobrońska
❤️⭐❤️⭐❤️ Ciesz się w niebiosach zacnym gronem, Tam równo
wszystkich chcą doceniać.Choć życie śmiercią zakończone,To nie oznacza
zapomnienia.Zostawiam codzienną modlitwę.❤️⭐❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy. Tęsknimy mówimy do nich. Tak się
nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a
nam zostawiasz krwawiące rany.. ♨❤️♨
Zgłoś SPAM
.H....Dobrońska
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu
wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg
swoją miłością otoczy Na wieki.Pamiętam....♨❤️♨
Zgłoś SPAM
H.... Dobrońska
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu
gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka.
Spoczywaj w pokoju.Zostawiam modlitwę Celinko.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
.H....Dobrońska
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy
zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć
nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
.Halina Dobrońska
❤️♨❤️ Zabrakło wiary w wyższe istnienie, brakuje oddechu każdego
ranka,jedynie żałoba istnieje i palące się świece w kagankach.Zostawiam
modlitwę i światełko pamięci, kochana mamo.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
⭐♨❤️♨⭐ Oczy przestają patrzeć.Serce przestaje bić. A dusza i
pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A
jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Pamiętam.⭐♨❤️♨⭐
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
★❤️♥⭐♥❤️★ Światełko nadziei,które płonie Ukoić może to
rozstanie, I wciąż splecione w bólu dłonie, Znów będą czekać na
spotkanie. Zostawiam codzienną modlitwę. Celinko..★❤️♥⭐♥❤️★
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❄️⭐❄️ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca A Ci co zostali,
niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają ,
że w niebie u Boga już swoje miejsce mają,.❄️⭐❄️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
.H...Dobrońska
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ❤️Bądź pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądź miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo
w naszych sercach, Twoje serce bije.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć.Przechowujemy w niej
urocze chwile, najdroższe serca,najcenniejsze słowa,gesty,czyjeś oczy,czyjeś
łzy.ktore były naszego życia ozdobą.❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
♨❤️♨ Kogo Bóg darzy wielką miłością, w kim pokłada wielkie
nadzieje, na tego zsyła wielkie cierpienie, doświadcza go
nieszczęściem.Zapalam światełka i zostawiam
modlitwę.Kochana..❤️♡❤️
Zgłoś SPAM
.H....Dobrońska
❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest
tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla
Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♥❤️♥ Są w życiu chwile Które na zawsze w pamięci pozostają I choć
czas mija One nie mijają , I są osoby, które raz poznane Bywają w życiu
niezapomniane.Zostawiam światełko i modlitwę.♥❤️♥
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem
ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by
o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.