Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Celina Romanowska


* 09.02.1951

 

+ 11.03.2011

Miejsce pochówku: Kruklanki

,

woj. warmińsko-mazurskie

pokaż wszystkie
wpisy (43)
Licznik odwiedzin strony
68734
Zapalone ponad rok temu
H...Dobrońska
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by o Tobie przypominał nam tutaj,na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
.H...Dobrońska
♨❤️♨ Widzę jak stąpasz wśród gwiazd korytarzy I nawet Ci się tu wracać nie marzy Bo Twój nowy świat jest tak daleki.Niech Cię Pan Bóg swoją miłością otoczy Na wieki, pamiętam .♨❤️♨
Zgłoś SPAM
.H....Dobrońska
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Tęsknota, słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną modlitwę.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♣❤️♣ W głęboki spokój,niebiańską ciszę.Dusza się moja zatapia powoli.Tam gdzie już ludzkich głosów nie usłyszę.Gdzie nic nie dręczy i nic nie boli.Spoczywaj w pokoju wiecznym ♣❤️♣
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️♣❤️ Życie szybko przemija. Czas się nie zatrzymuje. Pamięć pozostaje.Serce ciągle czuje. Wspomnienie, choć bolesne. Zapomnieć nie pozwala. Uczucie nie wygasa. Pozostaje wiara.❤️♣❤️
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
❤️⭐ ❄️⭐❤️♨❤️♨ ❤️♨“Ciągle cię szukam. A Ciebie nie ma? Moje marzenia, rozwiał wiatr! Tak bardzo tęsknię, i jest mi smutno? Bo z Tobą odszedł mój cały świat.” ♨❤️♨ ❤️♨❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H...DobrońskA
❤️♨️♨♨️❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♨️❤️⭐☘️⭐❤️♨Idzie Jezus środkiem drogi Za nim wiernych ludzi tłum Dzieci sypią płatki kwiatów Aby po nich, stąpać mógł.Światełka na Boże Ciało i modlitwa dla Ciebie Celinko❤️⭐☘️⭐❤️♨️♨
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️ Tęsknota, słowo zużyte, otwarło mi swoją dal. Jak różne są rzeczy ukryte w króciutkim wyrazie..żal.Zostawiam światełka i codzienną modlitwę.❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
.H.. Dobrońska
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ❤️Choć mija czas, smutek w sercu gości bo odszedł ktoś tak kochany kto mógł dać jeszcze tyle szczęścia i miłości.Zostawiam codzienną modlitwę Pamiętam.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ ♨☀️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜ ❤️
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
❤️⭐☘️⭐❤️ Śpij spokojnie,choć tęskni ktoś i czeka i w kręgu gwiazd do Ciebie myślą błądzi i w samotności imię Twe szepcze z daleka. Spoczywaj w pokoju. Zapolam Ci lampeczkę.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H Dobrońska
❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
.H... Dobrońska
❤️⭐ ❄️⭐❤️ Życie jest jak świeca na wietrze, tak ulotne, jeden podmuch wiatru i wszystko może runąć jak domek z kart.Zapalam światełka i zostawiam codzienną modlitwę, .❤️⭐ ❄️⭐❤️
Zgłoś SPAM
.H....Dobrońska
❤️Anioły zawsze stąpają w ciszy.Czasem zajrzą w nasze kąciki, Czasem ukryte w jakiejś niszy, Zostawią po sobie promyki.I ja zostawiam ten promyk,by o Tobie przypominał nam tutaj, na Ziemi.❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️Tańcują wspomnienia na zimnym marmurze, płomieniem świecy przywołane. Nie pozwalają zapomnieć gorącem serc ogrzane.Światełka do Nieba z modlitwą i wspomnieniem dla Celinki.❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️♨️♨♨️ ❤️Każdy kwiat więdnie, każdy barwę zmienia, jest tylko jedem kawiat, to jest kwiat wspomnienia.Jasny płomyk pamięci zapalam dla Ciebie, niech płonie wiecznie i otula Cię.❤️♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
H.... Dobrońska
❤️✞♨✞❤️ Dławi mnie cisza , rozrywa mą duszę. Odsuwa ode mnie radość istnienia. A ja tą drogą podążać muszę By znaleźć Siebie - gdy Ciebie nie ma.Zostawian modlitwę , pamiętam..❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♨❤️♨❤️♨Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie myśli nikt nie słyszy.Jest takie miejsce w Sercu,Gdzie mocno kocha się w ciszy.Jest takie miejsce,którego Nie zburzy żadna zamieć. ♨❤️♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   32   33   34   ...   160   161    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelina Romanowska
21.04.2011