❤️❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją,Celinko..❤️❤️
Zgłoś SPAM
.H... Dobrońska
♨❤️♨ Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć
wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej
ciepło ogrzewa Twoją duszę. Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce
przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy
rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją
duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które
zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia,
które będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy,
tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez
ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨ Smutek i
tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem
zapalam znicz wiecznej pamięci. Śpij w pokoju wiecznym
.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
♨❤️♨Trochę łez i wspomnienia.Trochę smutku i
przygnębienia.Cierpienia i rozpaczy żalu i zwątpienia.Spojrzenia na tych
którzy odeszli.Już nigdy ich nie zobaczymy,już nigdy nie przytulimy.❤️♨
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy
zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć
nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie
sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci
wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie
Celinko.⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje
wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie bardzo brak.Zostawiam
codzienną modlitwę..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️Gdy
smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych
serc,mamo.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
H....DobrońskA
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca
zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po
tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
H.... Dobrońska
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się
urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i
trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H,,,Dobrońska
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego
istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w
naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H.... Dobrońska
❄️♣❤️♣❄️ Przeszłości cienie wśród mogił się snują, w
powrotną drogę w zaświaty szykują, tysiące światełek im drogę oświeca,
w gorących modlitwach Bogu poleca.Pamiętam .❄️♣❤️♣❄️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❄️❤️❄️ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca A Ci co
zostali, niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze
pamiętają , że w niebie u Boga już swoje miejsce mają.❄️❤️❄️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak
się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których
kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️✞♨✞❤️ Dławi mnie cisza , rozrywa mą duszę. Odsuwa ode mnie
radość istnienia. A ja tą drogą podążać muszę By znaleźć Siebie - gdy
Ciebie nie ma.Zostawian modlitwę , pamiętam..❤️✞♨✞❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.