Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Celina Romanowska


* 09.02.1951

 

+ 11.03.2011

Miejsce pochówku: Kruklanki

,

woj. warmińsko-mazurskie

pokaż wszystkie
wpisy (43)
Licznik odwiedzin strony
68733
Zapalone ponad rok temu
H...Dobrońska
❤️❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją,Celinko..❤️❤️
Zgłoś SPAM
.H... Dobrońska
♨❤️♨ Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić. A dusza i pamięć wciąż będą żyć. Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę. A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę. Zostawiam codzienną modlitwę.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐Oczy przestają patrzeć. Serce przestaje bić.A dusza i pamięć wciąż będą żyć.Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę.A jej ciepło ogrzewa Twoją duszę.❤️⭐❤️♨ԑ̮̑♦̮̑ɜ♨❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️♨❤️ Rany, które nigdy nie przestaną krwawić, myśli, które zawsze będą zadawać ból, i nadzieja, dzięki której żyjemy, to uczucia, które będą towarzyszyć nam do końca naszego życia. ❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️♨️♨♨️ Ze ściśniętym z bólu sercem budzimy się i zasypiamy, tęskniąc za Wami, w każdej sekundzie całą zrozpaczoną duszą, bez ukojenia, bez pocieszenia.. czekamy i tęsknimy ♨️♨♨️❤️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♨❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨ Smutek i tęsknota Pustka mnie otacza W serce żal się wlewa Bólem i cierpieniem zapalam znicz wiecznej pamięci. Śpij w pokoju wiecznym .❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️♨
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
♨❤️♨Trochę łez i wspomnienia.Trochę smutku i przygnębienia.Cierpienia i rozpaczy żalu i zwątpienia.Spojrzenia na tych którzy odeszli.Już nigdy ich nie zobaczymy,już nigdy nie przytulimy.❤️♨
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️❀❤️ Ciężko na sercu i ciężko w duszy.Ból wszystko zmienia. Łzy zmieniają się w kamienie.Serce jak głaz w piersi dusi.Czemu serce zrozumieć nie umie.Z czasem serce zrozumieć musi.❤️❀❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱„Pokój Ci wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga, gdzie łza nie płynie, gdzie słyszysz Boga głos serdeczny Pokój Ci wieczny. Zostawiam swiatełko i modlitwę dla Ciebie Celinko.⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❤️⭐☘️⭐❤️ Tak jak dawniej świeci słońce, Tak jak dawniej wieje wiatr, Wszystko zdaje się jak dawniej, Tylko Ciebie bardzo brak.Zostawiam codzienną modlitwę..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H....Dobrońska
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc,mamo.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ
Zgłoś SPAM
H....DobrońskA
❤️Jesteś już po drugiej stronie Życia,Zgasło życie,Jak Świeca zdmuchnięta przez wiatr, Nie ma Cię wśród nas,Choć tęskno nam za Tobą,Po tamtej stronie chmur jest inny,lepszy Świat.ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ♨❤️
Zgłoś SPAM
H.... Dobrońska
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️⭐☘️⭐❤️ Wszystko się skończy i wszystko przeminie i sen się urwie i złudne marzenia. Lecz jest coś więcej co w sercu i duszy nie zginie i trwać będzie wiecznie Nasza Pamięć kochani.❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
H,,,Dobrońska
❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️
Zgłoś SPAM
H.... Dobrońska
❄️♣❤️♣❄️ Przeszłości cienie wśród mogił się snują, w powrotną drogę w zaświaty szykują, tysiące światełek im drogę oświeca, w gorących modlitwach Bogu poleca.Pamiętam .❄️♣❤️♣❄️
Zgłoś SPAM
H... Dobrońska
❄️❤️❄️ A Ci co zostali, niech nie płaczą bez końca A Ci co zostali, niech patrzą w stronę słońca. A Ci co zostali, niech zawsze pamiętają , że w niebie u Boga już swoje miejsce mają.❄️❤️❄️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
♨️♨♨️Odeszli..a my nadal Ich kochamy,tęsknimy, mówimy do Nich i tak się nieraz nam zdaje.. przecież są z Nami..Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany.♨️♨♨️
Zgłoś SPAM
H...Dobrońska
❤️✞♨✞❤️ Dławi mnie cisza , rozrywa mą duszę. Odsuwa ode mnie radość istnienia. A ja tą drogą podążać muszę By znaleźć Siebie - gdy Ciebie nie ma.Zostawian modlitwę , pamiętam..❤️✞♨✞❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   31   32   33   ...   160   161    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Ewelina Romanowska
21.04.2011