Sylwestrowe światełko pamięci dla Ciebie Aniołku Kochany w ten ostatni
dzień 2014 roku ...[*]...
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama śp. Tadzia Wójcika
niech jego wspomnienie pozostanie w naszych sercach
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
♥
Nadzieja jest tęczą rozpiętą
nad burzliwym potokiem życia.
/Nitzsche/
♥
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Gdy smutek boli ,a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć, zostaje tylko
milczenie pełne gorących łez .
SYLWESTROWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
I MODLITWA NA DZISIAJ((*))
Zgłoś SPAM
Mama Krystka Rybakowskiego
BARTKU (*) SYLWESTROWE OSTATNIE ŚWIATEŁKO (*) W TYM ROKU OTULONE CIEPŁĄ
MODLITWĄ DO NIEBA POSYŁAM DO CIEBIE ANIOŁKU....* ♥ * ŚPIJ W SPOKOJU * ♥
*
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Światełko do nieba(*)
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Bądź zawsze blisko Tych których kochasz"Piękne Wspomnienia
zostawiłeś po sobie. Niech Ci ziemia lekką będzie Niech niebo czuwa nad
Tobą..Sylwestrowa Modlitwa i Pamięć dla Ciebie ((❤))
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
✿✿ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI W OSTATNI DZIEŃ ROKU ✿✿
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu przeżyliśmy takie piękne chwile w Twoim krótkim ale jakże pięknym
życiu.Dawałeś nam dzięki swojej ogromnej charyźmie poczucie bezpieczeństwa
i dumy.Uwielbialiśmy Twój optymizm i wiarę w życie
Sylwestrowe światełko pamięci dla Ciebie Mamuniu Kochana [*]
Zgłoś SPAM
rodzina Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Niech każdy z nas wspomni Tych co odeszli już tam..." Bartuś, dla
Ciebie i Twojej babciu, dzisiaj szczególna nasza pamięć...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka K
Sylwestrowe swiatelko pamieci
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Sylwestrowe światełka aniołeczki kochane ...:*:*
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko pamięci w ostatni dzień 2014r., roku przepełnionego ogromnym
bólem i ogromną tęsknotą.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu i znów musimy się zmierzyć z kolejnym Nowym Rokiem bez Ciebie i
Twoim ulubionym Sylwestrem,który był zawsze zabawny,radosny i beztroski ale
teraz bez Ciebie już nigdy nie będzie taki sam...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.