Bartku,przesyłam sylwestrowo-noworoczne światełko pamięci wraz z modlitwą,w
której proszę,abyś był szczęśliwy u boku naszego Pana.
Zgłoś SPAM
Iwona i Mieczysław Kurkowscy rodzice Marcelka Kurkowskiego
Pamiętamy o Was,kiedyś się spotkamy...
Zgłoś SPAM
mama Ś.p. Olgusi S.
♥Przedostatnie Światełko
w tym roku...♥
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Nie zapomnimy nigdy....chociaż wieki miną, Jesteście w naszej pamięci
zaciszną doliną, do której wracamy w każdej rozterce, by chmurką radości
otulić zbolałe serce #❤#❤#❤#
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bartusiu... skąd wziąć siłę na to życie? i po co? Dobranoc Wioślarzu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
[ * ]
Światełko pamięci . . .
Zgłoś SPAM
Andrzej Churski
Twojej pamięci Bartku..
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
"Serca przepełnione miłością nigdy daleko od siebie nie odejdą."
( Ellen White )
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Bartusiu. czas płynie , świat się zmienia. płyną łzy, znikają
marzenia.:((*)(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu kolejny bieg DLA CIEBIE na 10 km mamy zaliczony,tym razem udało sie
nam pobiec razem z Kasią,tak więc do Twoich medali doszły kolejne 3 nasze
,tylko,żeby to wróciło nam Ciebie,wracaj już czas
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Przyszedł taki dzień, który zmienił wszystko …
Dzień, który przyniósł smutek i żal …
Życie niby toczy się dalej a Ciebie wciąż brak …Bartusiu .
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dla Ciebie Mamuniu Kochana [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
... POZWÓL NIE TĘSKNIĆ NAM BOŻE...DO TEGO,CO BYĆ NIE MOŻE ♥ (*) ♥ (*)
♥ (*) ♥ (*) ♥ ZOSTAWIAM MODLITWĘ NIEUSTAJĄCE ŚWIATEŁKO NIECH ZAWSZE CI
PŁONIE ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Tęsknota za Wami Bartuniu jest bezkresna i nic jej nie ukoi ...
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
❤✿ڿڰۣڿ❤❤✿ڿڰۣڿ❤❤✿ڿڰۣڿ❤❤✿ڿڰۣڿ❤
”Idę dokąd mnie
gwiazda prowadzi,
w zimną noc ogrzewa mnie
promyk Twój.
I choć dzisiaj tak daleko nam
do siebie,
wiem jedno
na pewno zobaczę Cię znów...”
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartuniu ostatni dzięn przed Sylwestrem,a ja cały czas myslę jak bys się
przebrał tym razem,ostatnio był Smerf,tak jak kiedyś w przedszkolu i tak jak
kiedyś szyłam Ci czapkę,znów to chcę robić,wracaj
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.