Noworoczne światełko mojej pamięci. Niech dobry Bóg za rękę zawsze Cię
trzyma.
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
Zgłoś SPAM
mama Ś.p. Olgusi S.
Sylwestrowe Światełka wysyłam do nieba (*)(*)(*) Bliskim życzę
szczęśliwego, spokojnego Nowego Roku
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
rodzice Pawła
Sylwestrowe światełko do samego nieba [*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola WIśniewskiego
✭ ✮ ✰ ✪ ⁂ ☆ Na pożegnanie Starego Roku ❊ ❉ ✱ ✲ ✩ ✫ ✬
Zgłoś SPAM
mama śp.Sebastiana warkocz
sylwestrowe światełko do samego nieba.
Zgłoś SPAM
mama Macieja P
Dni są takie szare, straciły blask...w oczach błyszczą łzy...serce
ucichło...ogień zgasł...Kochani tęsknimy tak bardzo....[*][*]
SYLWESTROWE ŚWIATEŁKO MEJ PAMIĘCI DLA CIEBIE ANIOŁKU .
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dla Ciebie Bartusiu w ostatni dzień roku…co byś robił,gdzie byś
był…?Odwiedzę Cię dzisiaj o północy Chłopaku kochany…światełko dla
Ciebie i Babci Basi...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Ostanie światełko w tym roku Bartusiu... Tak bardzo tu smutno i źle bez
Was...
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.A gdy północ wybije,niech Nowy Rok wszystkie rany uleczy.Niech nasze serca
spokój wypełni,wyciszy troski i zmartwienia.Niech słowa mych życzeń jak
gwiazdy płyną;do Was tam w niebie i Tych-na ziemi..
Jesteście tak daleko...i tak blisko...w sercach tych co pamiętają i
kochają...Bliskim zdrowia i siły do trwania w Aniołkowej Rodzinie na cały
2015 rok, przytulamy do serc ❤.❤.❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.