„...ROZŁĄKA JEST NASZYM LOSEM, SPOTKANIE..NASZĄ NADZIEJĄ....”
*.¸(*.¸♥¸.*´)¸.*´ ♥« ŚPIJCIE SPOKOJNIE...BARTKU Z ZE SWOJĄ BABUNIĄ
»♥ NASZE ŁZY NIGDY NIE WYSCHNĄ..._»♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamuniu na razie wirtualne lampeczki dla Ciebie a za kilka godzin prawdziwe już
we Włocławku u Ciebie ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu dzisiaj jedziemy do Twojego Ukochanego Włocławka,do Babci basi na Jej
grób oraz maszę w intencji Babuni,niestety Ty już nigdy nie będziesz mógł
być we Włocławku,nasza pamięć dla Ciebie Synku
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Tęczowym mostem po niebie.
Wybiorę się na spacer do Ciebie.
Gwiazdy w piękny bukiet ułożę.
A z promieni słońca.
Wieczne światełko dla Ciebie złożę.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Przyjaciel Rafała Sewielskiego
"Umarłych wieczność dotąd trwa dokąd pamięcią się im
płaci(...)" W. Szymborska
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Nadzieja zawiera w sobie światło
mocniejsze od ciemności,
jakie panują w naszych sercach.
/ Jan Paweł II /
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Krystianka Zgoda
Nie ma co już łudzić się,że żal nasz kiedyś minie...no chyba że,...gdy
spotkamy się,
w Niebiańskiej krainie...jaśniutkie światełko dla Ciebie Aniołku[*][*][*]
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
"Tak, dobroć i łaska pójdą w ślad za Mną przez wszystkie dni mego
życia i zamieszkam w domu Pańskim po najdłuższe czasy"... [*]
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Gdzieś wśród lasu szumu, gdzieś wśród wiatru śpiewu, krążysz Ty
Patrząc na świat zapomniany...
Mimo lęku śmierci...Pamiętamy...
Wciąż jesteś wśród nas...[*]...
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA M...
Są chwile nie do zapomnienia.
Nie będą nigdy powtarzane.
Skończone jak ostatni seans.
Zostaje tylko Bliskim pamięć...[*]
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Kiedy w naszych oczach gaśnie światło, cisza i pustka, serca wypełnia
tęsknota...za Wami Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Do oczu zajrzał już księżyca blask, Me serce śle Ci modlitwę do Nieba. Ty
spoczywaj w wiecznym spokoju... Twoja droga niech będzie szczęśliwa..Bartusiu
.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysław Liszka
„...Dryfuje po samotnym oceanie
Trzymam się wspomnień.......”
Nie będę mogła zapalać światełek
2 lub 3 tygodnie (badania).
Pozdrawiam bardzo serdecznie.Zofia
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.