Jest coś co się ciemnym mrokom opiera.To jest pamięć,która nigdy nie
umiera.Światełko pamięci dla Ciebie Bartku.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci dla Ciebie Mamuniu Kochana ...[*]... Jutro będziemy u
Ciebie we Włocławku,zatem do jutra Mamuniu ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"...nikt i nic nie sprawi, że powrócisz,...tylko pamięć wraca
-...-bolesna, bezsenna i ciężka jak kamień..."(❤)MODLITWA (❤)
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI (❤)POKÓJ TWOJEJ DUSZY (❤)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Na wieczny sen , na cichy sen, otulony bądź w tym grobie . I abyś nie czuł
ciężkich łez co płyną tu po tobie.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥ : : : : ♥ : : : : ♥ : : : : ♥♥ : : : : ♥ : : : : ♥ : : : : ♥
Łzy zawsze mają słony smak
Kiedy płacze serce
Łzy zawsze mają gorzki smak
Kiedy cierpi serce.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
.(,)
╒▒╕
╘═╛
Modlitwa i Światełko Pamięci
Żyj Życiem Wiecznym
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
◕◕═════♣♣═════◕◕
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ ZAWSZE W MOIM SERCU ❤
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Już piątek, kolejny. Mija kolejny tydzień. Światełko dla Ciebie.
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
BARTKU ♥ Nocą wszystko przeżywa się inaczej,intensywniej,tęsknota bardziej
boli-smutek nie pozwala zasnąć ♥ .ŚPIJ W SPOKOJU ANIOŁKU OTOCZONY BLASKIEM
ŚWIATEŁEK, MODLITWĄ I WIECZNĄ PAMIĘCIĄ
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Piątek,taki fajny kiedyś dzień Bartusiu...weekend wolny,więcej czasu dla
siebie,na treningi..ale to wszystko już było i nigdy nie wróci,a ja nigdy
się z tym nie pogodzę,nigdy..
Zgłoś SPAM
Beata.
▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAM ◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Wieczny odpoczynek racz MU dać Panie(*).A nam Panie daj wskazowkę jak żyć
dalej bez naszych Dzieci,jak pogodzić się z tym,że Bartusia tam
potrzebowałeś,że musiał odejść tak szybko,płomyki dla Ciebie..
●♥♥♥●Jedynie pamięć zachować możemy o Tych, co na drugi brzeg
przeszli... W sercach ich chowamy...I pielęgnujemy piękne wspomnienia...aby
wiedzieli, że kochamy i pamiętamy...●♥♥♥●
Zgłoś SPAM
zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, BYŁ TAKI KTOŚ. KOGO NIE ZASTĄPI NIKT..." BARTUŚ- WSPANIAŁY
WIOŚLARZU, MAM NADZIEJĘ, ŻE SPEŁNIASZ TAM SWOJE MARZENIA.. TWOJA BABCIA,
ZAPEWNE CI TAM WIERNIE KIBICUJE... ODPOCZYWAJCIE...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Są pożegnania na które nigdy nie będziemy gotowi Bartku.
Moje smutne światełko dla Ciebie i Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Bartku...
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
To tak trudno wytłumaczyć, że się kogoś nie zobaczy,że już koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia,smutek w sercu, łza na
twarzy, której nikt nie zauważy(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.