..Ciało ziemi oddane
Dusza ze światłością się brata
Żywym tęsknota zostanie
Wspomnienie i pamięć na lata...
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Smutne sobotnie światełko Bartusiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Upływający czas nie leczy
ran,bólu nie zmniejsza,tęsknota jest coraz
większaڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Pozostawiamy
ślad naszej nieustającej
pamięciڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
❤ Wspomnienia i myśli o Was...i ciągłe pytanie dlaczego ? wierzymy, że
jest Wam lepiej....miłością przejęci tęsknimy za Wami bez końca......
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIETAM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI I MODLITWA DLA CIEBIE BARTUSIU•[♥]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Gdy serce bić przestaje , szum wiatru , ptaków śpiew tylko pozostaje ....
zięć, Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Oni nie wrócą, więc my przyjdziemy na odwiedziny radośni... cieplej Im
będzie pod kocem ziemi, gdy ku pamięci zapalimy świece..." Bartoszku
spokojnych snów
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
❤ NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO NA DZIŚ I JUTRO ❤
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Jaśniuteńkie światełko dla Ciebie Aniołku..
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Pamięć jest największym darem
człowieka,dzięki niemu nigdy
nie zapomnimy o tych co odeszli.
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Rozdarcie pomiędzy dwa światy,wzmagająca się tęsknota,bezsilność i brak
nadziei...To uczucia które narastają od Waszego odejścia.Modlitwa i
Światełko Pamięci ((✞))❤((✞))❤((✞))
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
KAŻDA CHWILA NASZEGO ŻYCIA JEST PRZEPEŁNIONA SMUTKIEM ZALEM ALE ZOSTAŁA NAM
WIARA I OGROMNA NADZIEJA ZE PRZYJDZIE TA CHWILA KIEDY SPOTKAMY SIĘ I JUŻ
ZAWSZE ZAWSZE BEDZIEMY RAZEM
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Sobota Bartusiu,przeklęta sobota….Twoi Rodzice pojechali do Babci Basi do
Włocławka…Twojego i Karolinki i Jędrusia…tak lubiliście to
miasto…..moje smutne światełko Kochany...
Zgłoś SPAM
mama T.Wójcika
Pamiętam Bartku, żyj w naszych sercach
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA M...
Tęsknota jest jak cisza...im dłużej trwa, tym bardziej się ją
odczuwa...Bartku...światełko pamięci....
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.