"Czasem cały świat oznacza mniej
niż jeden człowiek, którego brak ..."
`•.¸(¯`’•.¸` () ¸.•’´¯)¸.•´
(¯`.•.¸ (¯` █ ´¯)¸.•.´¯)
¯¨˜“ª¤ª“˜¨¨¨¨¨¨˜“ª¤ª“˜¨¨¯
Modlitwa i Światełko Pamięci [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Ty żyjesz , choć martwe Twe powieki , bo w sercach naszych trwać będziesz na
wieki.
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Opiekuj się Kasią,Bartusiu,tak jak starszy brat powinien..i jak zawsze to
robiłeś Chłopaku kochany...czuwaj nad Nią,jeśli masz taką moc...proszę..
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Piątek,kolejny smutny dzień...dni nie mają już znaczenia,niepotrzebne są
daty,kalendarze...już nie,bo życia już nie ma Bartusiu...już nie ma...moje
smutne światełko dla Was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu czuwaj dzisiaj nad Kasią,bardzo jej potrzebne Twoje wsparcie,pomoc i
wiara,że to co zaplanowała uda się zrealizować,tak bardzo potrzebuje twojego
optymizmu i wiary,miałes tam być z nią..
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
HALINA
Bartku,zabrali Cię
Aniołowie...”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜⋰⋰Pozostały łzy żalu i
smutek, gorycz i niemoc zrozumienia, że jesteśmy tu z krótką wizytą,
poddani prawom istnienia...”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜⋰⋰
Zgłoś SPAM
mama Krystianka Zgoda
To płacze serce,tak cichutko łka...w matczynym oku zastygła łza...
to płacze serce nad losem swym...odeszło szczęście, a Ty wraz z
nim...Kochany Aniołku...światełko dla Ciebie[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Jaśniutką Lampeczkę od serca zapalam w ciszy zimowego poranka
…♥♥ღ♥♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥♥♥Dla Ciebie Mamusiu moja pamięć i modlitwa♥♥♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Czasami cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek,którego brak,Bartusiu
bez Ciebie cały świat nie znaczy już nic,bez Ciebie nie jest już tak jak
kiedyś,nie ma tej pewności,że wszystko będzie dobrze
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Tak bardzo smutno, tak bardzo źle.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Widzisz, tam daleko na horyzoncie?
To odwieczny symbol życia jest - słońce.
W mym sercu zaś Słońce nadal gorące.
Bo w nim jest Twoje imię i Twoja twarz.
Wyryte łzami na zawsze.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Jest na świecie taki ból,nikt i nic nie uleczy.
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥ Pamiętam ♥♥♥
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Panie,
wysłuchaj łaskawie naszych modlitw
za dusze sług i służebnic Twoich,
za które się modlimy prosząc,
abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych.
Przez Chrystusa, Pana naszego.
`Amen
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia otaczają nasze myśli osnute mgiełką przemijającego
czasu....kochamy i tęsknimy ciągle tak samo....Aniołki
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.