KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656256
Zapalone ponad rok temu
mama Ś.P. Olgusi S.
„Ci, których kochamy, nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność.”
Zgłoś SPAM
♥♥♥ Mama Karola Wiśniewskiego ♥♥♥
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć, marzenia uskrzydlają chorą duszę, a w nas tylko smutek i tęsknota....
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Niech takie wspomnienie zawsze jest z nami. By nigdy nie czuli, że są tam sami...❀❤❀ڿڰۣڿ Aniołeczki !
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko naszej pamięci dla Ciebie kochany Bartusiu.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Wspaniałemu Bartoszkowi
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Każdy dzień różni się tylko datą ... myśli ,smutek ,ból i tęsknota w sercu zawsze ta sama.
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Bo cóż warte życie bez Ciebie. Cóż warty piękny, jasny dzień. Gdy nie ma Ciebie Tamto zdaje się być snem(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Tylko Anioły wiedzą co to jest Cierpienie i jak najlepiej je zwalczyć, bo one maja skrzydła by po swej tragedii wzlecieć wysoko (*)
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Wznieś Go Aniele ponad ziemski świat. Tu chwila , tam wieczność trwa. Bartusiu....:((*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
⊰♥⊱ NAJPIĘKNIEJSZE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI. ⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Dla Ciebie Aniołku .. .........( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)].... ```` [(¯♥¯)..... Jaśniuteńkie światełko mojej pamięci ..
Zgłoś SPAM
Mama Jasia Rutkowskiego
Nigdy słowa nie wyrażą tego, co czujemy po stracie ukochanych osób .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wspominamy Twe imię zawsze dla nas drogie,I Twoje chwile z nami szczęśliwe i błogie ...Choć opuściłeś nas spiesząc po niebieską chwałę,W naszych sercach pozostaniesz przez życie całe ❤
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
(*) NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ POSYŁAM DO NIEBA (*)
Zgłoś SPAM
Mama Ś.P. Wojciecha Ligenza
..tak bardzo smutno.. [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
(°)(♥)(°) WIARA - POZWOLI TRWAĆ (°)(♥)(°) NADZIEJA - ZMNIEJSZY ODLEGŁOŚĆ(°)(♥)(°) MIŁOŚĆ - NIGDY NIE USTANIE(°)(♥)(°) ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY (°)(♥)(°)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2427   2428   2429   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011