,,Gdy człowiek się rodzi,wszyscy się cieszą,
a on sam płacze,
a gdy umiera- wszyscy płaczą,ale on się cieszy,
bo idzie do Boga"
ks. Jan Twardowski
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
"Choćbym nie wiem jak się starała tego, że Cię zabrakło światu nie
wybaczę..." NIGDY Bartusiu...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Wojtek bl. Eweliny Skw.
Wśród wielu-byłeś jeden
Odszedłeś -nie odchodząc
Szczęśliwi ,którzy są z Tobą Bartusiu.
:((*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Smutne sobotnie światełko dla Ciebie Bartku!
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
Śmierć, to tylko proste słowo...
na opisanie brakuje nam słów...
gdy nas spotyka,
nie potrafimy zrozumieć tego,
co się naprawdę stało...
Pamiętajmy o tych którzy odeszli...
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
♥ W SERCU I MODLITWIE KAŻDEGO DNIA ♥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Wczoraj rzecz pewna,dziś niekoniecznie...Tylko Twa Dusza,żyć będzie
wiecznie...Z nadzieją w sercach czekamy,że kiedyś się spotkamy...♥[♥]♥
Modlitwa i światełko Pamięci ♥[♥]♥ Spoczywaj w pokoju ♥[♥]♥
Zgłoś SPAM
ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ Mama Karola Wiśniewskiego ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ
Każdy znicz na grobie
To jedna dusza, która tęskni.
Wspomnienia, które nosi w sobie
Słowa, które w gardle więzną…
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI Z MODLITWĄ ZOSTAWIAMY ZAWSZE PAMIĘTAMY
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
........ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Światełko pamięci i modlitwa dla Ciebie Mamusiu Kochana ...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
..Odłamałam gałąź miłości, umarłą pochowałam w ziemi i spójrz- mój
ogród rozkwitł. Nie można zabić miłości, jeśli ją w ziemi pogrzebiesz,
odrasta..''- H.Poświatowska.Dla Ciebie Bartusiu moja pamięć[*}
Zgłoś SPAM
HALINA
SOBOTNIE ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA BARTKA I JEGO BABCI...(*)(*)...ŚPIJCIE
SPOKOJNIE, JESTEŚCIE JUŻ TAM, GDZIE MY CIĄGLE ZMIERZAMY, KIEDYŚ SIĘ
SPOTKAMY...(*)(*)
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Monika Churska
Kolejna sobota okrutna…poranne światełko…światełko pamięci o Tobie
Bartusiu i o Twojej Babci Basi…
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`Pamięć jest
podporą życia i nie daje zapomnieć naszym sercom o najbliższych, którzy
odeszli.Światełko i modlitwę
zostawiamy.`•*❤*•.•*❤*•.•*❤*•.•*❤*••*❤*•`
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
W ciszy sobotniej nocy rozjaśnionej pełnią księżyca zapalam Lampeczkę dla
Ciebie...☆ ☆ ☆
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.