W sercu został smutek i wspomnienia tamtych dni.
Gdy cieszyliśmy się ze spędzonych razem chwil.
Słów Twych nigdy już nie usłyszymy.
Tylko wspomnieniami ciągle żyć będziemy...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz, mama Roberta
"...Pod niebem i we mgle żyje Twój głos..." Światełko mojej
pamięci dla Ciebie, Bartoszu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak odszukać Was , jak odnależć ślad we mgle....nawet we śnie szukać
będziemy, aż odnajdziemy wreszcie Was Aniołki Ukochane....
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
A ja chciałabym być kroplą deszczu
Tańczącą po ciemnym niebie
Taką malutką szarą kropelką
-Byłabym bliżej Ciebie…
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.