,,Szczęście tak krótko trwa
miłość nie umiera nigdy."
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Patrzę na płomień tlący się w zniczu.
Smutek i żal się we mnie budzi.
Spoglądam w niebo i zadaję pytanie:
„Dlaczego Boże,
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Sensu świata już nigdy nie dostrzeżemy... Światełko dla Ciebie Bartusiu,
Wioślarzu [*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
DLA CIEBIE CHWILA MINIE ZALEDWIE,CZASU NIE LICZĄ CI CO SĄ W NIEBIE.A JA TU
WOLNO ODLICZAĆ BĘDĘ \, DROGĘ CO ZAWSZE WIEDZIE DO CIEBIE.MODLITWĘ I
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POZOSTAWIAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ღ Tak trudno uwierzyć, że Cie nie ma .ღ
,a ból i tęsknota nie ustają. ღ
Tak trudno się z tym pogodzić .ღ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pod powiekami łez brakuje,Tęsknota dręczy, wszystko smuci,W sercu Twój obraz
się maluje, Kto nas bez Ciebie żyć nauczy...? ((⋰⋰⋰♥⋰⋰⋰ ))
Modlitwa i światełko Pamięci ((⋰⋰⋰♥⋰⋰⋰ ))
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
___ Każdy ma chwilę że w duszy,w sercu pada deszcz ___ Bartku najjaśniejsze
Światełko Pamięci z gorącą modlitwą posyłam do nieba TOBIE
Aniołku....Śpij ,śnij w spokoju (*) ♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Przepiękne,zimowe światełko pamięci...śpijcie i śnijcie...modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Czwartek,imieniny ma Bartek,znasz już może to Jędrusiowe
powiedzonko..chciałabym,tak bardzo bym chciała móc powiedzieć"do
zobaczenia"Bartusiu.,"do zobaczenia"Babciu Basiu...marzenie..
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Pan Bóg zabiera człowieka wtedy , gdy widzi ,że zasłużył sobie na niebo.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.Nasze życie nie jest usłane różami,spać nie możemy całymi nocami..Ból
w sercu i tęsknota za Wami ściska nas jakby kleszczami..Odpoczywajcie w
spokoju Aniołki kochane(♥♥)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.