KuPamięci.pl

Bartosz Szczyrba


* 13.02.1982

 

+ 09.07.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Parafialny Chrystusa Dobrego Pasterza w Poznaniu

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (108)
Licznik odwiedzin strony
656244
Zapalone ponad rok temu
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
,,Szczęście tak krótko trwa miłość nie umiera nigdy."
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
Patrzę na płomień tlący się w zniczu. Smutek i żal się we mnie budzi. Spoglądam w niebo i zadaję pytanie: „Dlaczego Boże,
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Sensu świata już nigdy nie dostrzeżemy... Światełko dla Ciebie Bartusiu, Wioślarzu [*]
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
DLA CIEBIE CHWILA MINIE ZALEDWIE,CZASU NIE LICZĄ CI CO SĄ W NIEBIE.A JA TU WOLNO ODLICZAĆ BĘDĘ \, DROGĘ CO ZAWSZE WIEDZIE DO CIEBIE.MODLITWĘ I ŚWIATEŁKO PAMIĘCI POZOSTAWIAM ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
ღ Tak trudno uwierzyć, że Cie nie ma .ღ ,a ból i tęsknota nie ustają. ღ Tak trudno się z tym pogodzić .ღ
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Pod powiekami łez brakuje,Tęsknota dręczy, wszystko smuci,W sercu Twój obraz się maluje, Kto nas bez Ciebie żyć nauczy...? ((⋰⋰⋰♥⋰⋰⋰ )) Modlitwa i światełko Pamięci ((⋰⋰⋰♥⋰⋰⋰ ))
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
¸•*`╬ *•¸
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Dla Ciebie Aniołku .. .........( ``````` (( `````` ((,) ```` [(¯♥¯)].... ```` [(¯♥¯)]....
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
mama Marcina P L21
Bartusiu (*)
Zgłoś SPAM
Lena D.
Czwartkowe światełko pamięci dla Ciebie Bartku...
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
___ Każdy ma chwilę że w duszy,w sercu pada deszcz ___ Bartku najjaśniejsze Światełko Pamięci z gorącą modlitwą posyłam do nieba TOBIE Aniołku....Śpij ,śnij w spokoju (*) ♥
Zgłoś SPAM
Lusia
Przepiękne,zimowe światełko pamięci...śpijcie i śnijcie...modlitwa...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Czwartek,imieniny ma Bartek,znasz już może to Jędrusiowe powiedzonko..chciałabym,tak bardzo bym chciała móc powiedzieć"do zobaczenia"Bartusiu.,"do zobaczenia"Babciu Basiu...marzenie..
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Pan Bóg zabiera człowieka wtedy , gdy widzi ,że zasłużył sobie na niebo.
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
.Nasze życie nie jest usłane różami,spać nie możemy całymi no­cami..Ból w ser­cu i tęsknota za Wami ściska nas jakby kleszczami..Odpoczywajcie w spokoju Aniołki kochane(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Daniela M
Zawsze w Moim sercu, pamięci i modlitwie...(*)
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   2429   2430   2431   ...   3142   3143    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Łukasz Boral
13.07.2011