ŚWIATEŁKO PAMIĘCI♥BARTUSIU....;NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH;
Zgłoś SPAM
RODZICE DANIELA KOŁAKOWSKIEGO
ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI Z NASZA MODLITWA ZAWSZE PAMIETAMY
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Bartku, mam nadzieję, że w niebie nie zabrakło dla Ciebie słodkich
pączków, które tak lubisz... i szykujesz się już na urodziny!
Dobrej nocy
Zgłoś SPAM
Rodzice Marcelego Kurkowskiego
Modlimy się za Was Bartku,jutro Twoje urodziny,bolesne dla bliskich.Dlaczego
Was nie ma z nami?
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Jutro Twoje urodziny Bartusiu... jak potwornie smutno... Wiesz, tego dnia
urodziny ma też przyjaciel Paulinki, Szymek... I jeszcze bardziej smutno
Chłopaku cudowny...
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
"Odchodzimy w chwili,
kiedy byśmy mogli rozpoczynać życie"
Karol Irzykowski [*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
"Szukam Cię w powiewie wiatru, szukam Cię w płatkach róż, szukam i
znajdę Cię, bo moja miłość jest silniejsza niż śmierć. Znajdę nawet w
niebie i już na zawsze przytulę do siebie." ........(,) _____۩
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
»̯̆✿ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•BARTKU KOCHANY CAŁY CZAS ŻYJESZ W MOIM
SERCU - PAMIĘCI - MODLITWIE „°♥ڰۣڿ »̯̆✿NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKA
DO NIEBA POSYŁAM..ŚPIJ W SPOKOJU ANIOŁKU
»̯̆✿ ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Przeznaczenie odebrało Cię zbyt szybko uczuciom rodziny , ale nigdy nie
odbierze Cię naszej pamięci i naszym sercom [*****]*[*****]
Zgłoś SPAM
mama Roberta
...Daj nam dobry Boże iskrę, żeby radość z niej rozniecić...I nadzieję
nam pozostaw, że spotkamy kiedyś nasze dzieci...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
„kolejna wylana łza zbyt cicha, by ją usłyszeć…kolejne kropelki deszczu,
nad zapalonym zniczem…i nadal nie możemy uwierzyć”…Dla Ciebie
Bartku.░╬░░╬░░╬░░╬░
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
▃▅▆▇▒░✿◥◣ PAMIĘTAMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃▃▅▆▇▒░✿◥◣ TĘSKNIMY
◢◤✿░▒▇▆▅▃ ODPOCZYWAJCIE ▃▅▆▇▒░✿◥◣ W SPOKOJU
◢◤✿░▒▇▆▅▃
Zgłoś SPAM
mama i ciocia DANIELA
...PAMIĘTAMY...[*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"Boże,Jeśli nauczyłeś kochać bliskich,To daj również siłę,Aby się
z nimi rozstać I zaufać, że dobrze im u Ciebie..."Tysiące Światełek
Niech świecą w Krainie życia wieczności...dla CIEBIE...♥
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
MAMUSIU ŚWIATEŁKO DLA CIEBIE DO SAMEGO NIEBA,CZEKAŁAM DZISIAJ NA FAWORKI LUB
PĄCZKI ALE NIKT NIC OD CIEBIE NIE PRZYNIÓSŁ,TO PIERWSZY RAZ JAK NIE MAMY TYCH
ŁAKOCI,TO TAKIE SMUTNE...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu lubiłes paczki(zaniosłam Ci je na cmentarz)zreszta lubiłeś wszystko
co słodkie a najbardziej czekolade i Twoje cukiereczki pistacjowe,mogłeś
jeść i tak nie było po Tobie widać nasz SPORTOWCU
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.