Czwartek,imieniny ma Bartek..już pewnie znasz tę wyliczankę
Bartusiu...Tłusty Czwartek...czy lubiłeś pączki..zapytam Twoją
Mamunię...smutne światełko dla Ciebie i Twojej Babci..
Zgłoś SPAM
HALINA
Zapalamy światełka,by uczcic pamięć tych, co odeszli do krainy
wieczności...
Chodź czas szybko biegnie i wszystko się zmienia...
jedno co zostaje, to nasze wspomnienia....«♥»«♥»
Zgłoś SPAM
mama Marcina Kroplewskiego
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Serce ma swoją Pamięć -aniołeczki :*:*!
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
Smutne światełko dla Ciebie Bartku i dla Twojej Babci.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nasze wspomnienia wydają się bliskie.
Lecz malowane na czarno biało.
Dłoniom za dużo jest przestrzeni.
A oczom o Jedną Osobę Za Mało.
Zgłoś SPAM
Lusia
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Bartusiu .......Twoja dusza wzniosła się ku górze... by lśnić czystym
blaskiem na Nieba lazurze... Za łzą spływa łza... w ciemności skryta
twarz...Tak boli każda łza..[*]
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
ŚWIATEŁKO PAMIĘCI
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Los z nas zadrwił i drwi co dzień, każda myśl to cierń, jest tylko mur bez
bram.....my tu, Wy Tam.....
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥--Córka ♥ Broni Bajena ♥
BARTKU gdy jesteśmy Sami to rozmyślamy,gdy rozmyślamy to wspominamy,a gdy
wspominamy to czujemy ból...Światełko z gorącą modlitwą okryte pamięcią
posyłam do nieba Tobie ANIOŁKU.Śpij w spokoju.........
Zgłoś SPAM
pawlik małgorzata
Bo umrzeć, to nie znaczy przestać kochać...
(*)(*)(*)
Światełko i wieczna pamięć dla Ciebie Bartuś Kochany(*)
(*)(*)(*)
Mamusi Bartusia dziękuję za pamięć o Krzysiu i Babuni. Pozdrawiam
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
*´¯`♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥´¯`**´¯`♥*
...tam na dnie
został Twój ślad,
głęboko tam
wciąż Twoja uśmiechnięta twarz.
Tam na dnie
został Twój ślad
i wielki żal
bo świat się pomylił...!!!
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bartusiu... tak bardzo źle...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Życie to czas , w którym szukamy Boga . Śmierć to czas ,w którym Go
znajdujemy . Wieczność to czas , w którym Go posiadamy .(******)(******).
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.