Nie chcemy wierzyć, że odszedłeś, że Twoje serce przestało bić. Twoja
godzina za szybko wybiła, lecz wola Boża to uczyniła. Żal nasz bezmierny,
cicha łza się sączy, umilknie wtedy gdy nas Bóg połączy.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu dzisiaj Twój szczęśliwy 13-ty i to jeszcze w piatek,pewnie byś
powedział TO DOBRZE,będę miał podwójne szczęście,zawsze we wszystkim
widziałeś coś pozytywnego i dobrego,taki BYŁEŚ KOCHANY...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Babciu Basiu kochana,przytul dzisiaj Swojego Wnusia..tak bardzo Go
kochałaś,tak bardzo tęskniłaś,tak bardzo byłaś dumna..bądżcie TAM
razem,jeśli istnieje TAM...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Dzisiaj Twoje Urodziny Bartusiu...33 lata,takie piękne lata...Karolinka miała
właśnie tyle...najcieplejsze i najsmutniejsze światełko Kochany,będę
dzisiaj u Ciebie...tylko tyle mogę..tak mało
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Bartusiu... to nie tak miało być... nigdy się z tym nie pogodzimy...
Najsmutniejsze ze smutnych światełko dla Ciebie Wioślarzu... Bądź blisko
ukochanych Rodziców, proszę...
Zgłoś SPAM
Lusia
W ten piękny lutowy dzień,cieplutkie światełka urodzinowe i modlitwa w
ofierze...śpij spokojnie...
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Bartku urodzinowe światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
mama Oli Siemion
Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
HALINA
ANIELE...Daj siłę, by żyć...Pokaż niebo. Wśród smutku mijającego czasu
muśnięciem skrzydeł osłódź tęsknotę...═⊰♥⊱URODZINOWE
ŚWIATEŁKO⊰♥⊱═
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Światełko pamięci dla babci Basi.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Urodzinowe światełko dla Ciebie Bartku. Powinieneś być tu i teraz, i
świętować razem ze Swoimi kochanymi Bliskimi.
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Mamusiu przytul tam na górze bartusia w dniu dzisiejszym,tak jak to robiłaś w
kazde Jego Urodziny...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
♥☽♡☾♦☽♡☾♦ ☽♦☾ ♦☽♡☾♦☽♡☾♥ URODZINOWE
światełko pamięci dla Ciebie Batusiu Synku Kochany
♥☽♡☾♦☽♡☾♦ ☽♦☾ ♦☽♡☾♦☽♡☾♥
Zgłoś SPAM
Gaba kuzynka Piotra Klim
Bartku...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
◕◕═════♣♣═════◕◕ Modlitwy szept światełka
blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕◕═════♣♣═════◕◕ Odpoczywajcie
◕◕═════♣♣═════◕◕ Aniołki
◕◕═════♣♣═════◕◕
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Mamuniu ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Dobranoc Bartusiu...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Naszych łez nikt i nic nie osuszy, serca zawsze już krwawiące
będą...wspomnienia są jedyną osłodą...tęsknimy, miłość nasza trwa
Aniołki Ukochane
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.