zięć Janiny Dudka, syn Józefa Marchewczyka, przyjaciel Eli Rembelskiej
,, Tym, co pozostaja tutaj z garbem bólu, jedyną nadzieją jest cisza i
pamięć..." Bartusiu dla Ciebie i Twojej Babci najjaśniejsze światełka
do samego nieba...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi S.
Nadzieja zawiera w sobie światło
mocniejsze od ciemności,
jakie panują w naszych sercach.
/ Jan Paweł II /
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
Dobrej nocy Bartusiu!
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jak nazwać wzruszenie, które nas ogarnia, gdy w oczach pamięci nam stajecie
lub zdania połowa zabrzmi w uszach i gest jakiś Was oddaje ???
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Tam ,gdzie nie będzie już nigdy łez spotkamy się .............. jeśli nie
zapalałam Ci światełka urodzinowego , , to szczere światełko do nieba
wysyłam ...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
Jest taki ból,
którego nic nie ukoi…
Jest taki strach,
którego nic nie pokona…
Jest taki żal,
który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota,
która już zawsze zostanie…
Zgłoś SPAM
Lena D
Światełko pamięci i modlitwa...
Zgłoś SPAM
URSZULA
PAMIĘTAM
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Tak trudno nam żyć bez naszych Kochanych Aniołków. Czas płynie a tęsknota
coraz większa. Tak to prawda brak słów, żeby opisać to co czujemy.
Zostawiam swoją pamięć(*)(*)(*)`.Mamusiu Bartusia dziękuję
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Mama♥ Krystka Rybakowskiego♥ -- Córka ♥ Broni Bajena ♥
♥ BARTKU gdziekolwiek jestem ,cokolwiek robię,SERCEM jestem przy TOBIE
♥.~~(*)~~Światełko Pamięci okryte ciepłą modlitwą za dziś i dni mojej
nieobecności.Śpij ANIOŁKU KOCHANY w spokoju~~(*)~~
Zgłoś SPAM
Mama Marcina
Zawsze pamiętam, chociaż nie ma mnie na TWOJEJ stronie - BARTKU SKARBIE.
Jeśli to możliwe BĄDŹ TAM SZCZĘŚLIWY.
Zgłoś SPAM
MAMA MATEUSZKA MŁYNARSKIEGO
"Czasem cały świat oznacza mniej
niż jeden człowiek, którego brak ..."
..Niech znicze pamięci połączone z naszą miłością
ogrzewają Wasze Dusze Aniołki Ukochane..
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥ ~ ♥
Serce tak tęskni, a dusza woła,
Twego powrotu tak mocno pragnie,
lecz taki świat ten, że nic nie zdoła
przywrócić życia gwieździe co spadnie...
Zgłoś SPAM
mama Magdy
Bartuniu Kochany ... to nie tak miało być, to Los się pomylił, tak strasznie
pomylił ...
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
PROSTO Z SERCA ŚWIATEŁKO I MODLITWA DLA CIEBIE KOCHANIE.
````)````
```(,)```
```(,))```
``(___)``
``````
.
UTUL MAMUSIE WE ŚNIE .
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❀ ❀.❤. ❀❤ ❀.❤ ❀ ❀Dopóki pamiętamy o Nich,to Oni są w
nas,nawet w szarych dniach,kiedy wszystko okrywa się smutkiem ❀ ❀.❤.
❀❤ ❀.❤ ❀ ❀ Światełko i modlitwę zostawiamy ❀ ❀.❤. ❀❤
❀.❤ ❀ ❀
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Kochać Cie było łatwo,zapomnieć nie możliwe...Nawet gdybym chciała
wykrzyczeć swój ból,to i tak to nic nie zmieni...(*)♥(*)♥(*) Modlitwa i
Światełko otulone miłością i tęsknotą (*)♥(*)♥(*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.