Bywają w życiu chwile, których ból daje się zmierzyć dopiero po jego
przeżyciu, i wówczas dziwi nas, iż zdołaliśmy go znieść...Maria Kallergi.
Zgłoś SPAM
mama Radka
Zgłoś SPAM
Hanna Tomala
•* ♥ *• NAJJAŚNIEJSZE ŚWIATEŁKO Z MODLITWĄ •* ♥ *•
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Zofia Kwiatkowska
≺≻✿≺≻ JAŚNIUTKIE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI ≺≻✿≺≻
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
♥ BĄDŹ ZE MNĄ ZAWSZE..BĄDŹ JAK PROMYK SŁOŃCA...BĄDŹ JAK
NADZIEJA...BĄDŹ JAK SIŁA... BĄDŹ BLISKO..BĄDŹ...♥ W MOJEJ PAMIĘCI I W
SERCU...JEST MIEJSCE NA WSPOMNIENIA O TOBIE...♥ ŚWIATEŁKO I MODLITWA ♥
Zgłoś SPAM
URSZULA
♥ + ♥
Mijają godziny mija czas
szukam Cię na niebie pośród gwiazd
Nie wiem czy Cie znajdę ale wiem
że na pewno Ty rozpoznasz mnie
♥ + ♥
POPIELCOWE ŚWIATEŁKO
♥ + ♥
Światełko Pamięci za wszystkie dni mojej nieobecności (*)
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wspomnienia nie pozwalają odetchnąć,marzenia uskrzydlają chorą duszę...a w
nas wciąż smutek i tęsknota..:*
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S.
Zbyt ciężko wędruje się pod wiatr,bez odpoczynku w czyichś ramionach,
bez przyjmowania pomocy...ale nie umiemy inaczej,niestety..brak siły i odwagi
kochani.✿Jaśniutką Lampeczkę pamięci zapalam ✿
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Środa Bartusiu...kolejny smutny do bólu dzień...dla Ciebie to światełko i
dla Twojej Babci...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Bartusiu nie będę pisać"śpij spokojnie Synku Kochany...Obudź się bo
najwyższy czas wracać do domu,do treningów,do realizacji planów i
marzeń,wszyscy to na Ciebie tutaj czekamy,WRACAJ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki Zysk
Tak bardzo smutno Bartusiu...
Zgłoś SPAM
HALINA
Światełko do Nieba.....Tęsknota maskę żalu przywdziała...I słychać tylko
cichy krzyk naszych serc...Śpij w pokoju...(♥♥)
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Popielcowe światełko pamięci dla Ciebie Mamuniu Kochana ...
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Popielcowe światełko pamięci dla Ciebie bartusiu Kochany ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Darka Kowalczyka
Światełko pamięci w środę popielcową...
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Nie ma już nic są tylko te łzy.
Które rzeżbią bruzdy na twarzy.
I ogromna tęsknota a w sercu żal.
A teraz minęło wszystko.
Pozostał Twój ślad wspomnienia.
Fotografie smutek ból i żal.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.