PAMIĘTAMY, CHOCIAŻ NIE MOŻEMY CODZIENNIE TU BYĆ....[*]
Zgłoś SPAM
Mama Dagmary Błaszczyk
***
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko i modlitwa w Środę Popielcową dla Ciebie Bartusiu.
Zgłoś SPAM
mama ANI O(**)
Bartusiowi
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza Młot
Światełko, płomyczek, iskierka pamięci
Dla wszystkich co w niebie, w Anioły zaklęci
Światełko pamięci wciąż w sercu się iskrzy
bo tam również trwają na zawsze nam bliscy
Światełko pamięci Bartusiu .
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Czemu musimy kochać Was na odległość??? a przecież wystarczyłaby Wasza
obecność, aby uszczęśliwić nasze serca...nic więcej...pozostało nam
czekanie....
Zgłoś SPAM
mama RAFAŁA P.
Z PROCHU------I -- ------ --- OBRÓCISZ. Dlaczego tak wcześnie? MODLITWĘ I
ŚWIATEŁKO POSYŁAM DLA CIEBIE KOCHANIE ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Rodz.ś.p.Dąbrowskiego Raf.L.18
♥--------------°-•♥•-°-----------♥
Nasi ukochani ,oni są z nami,
głęboko w naszych sercach schowani.
Póki żyjemy,oni są wokół,tylko,że poza zasięgiem wzroku!.
Zgłoś SPAM
mama Adriana Greweda
Zawsze myślami przy Tobie, wspaniały chłopaku
Zgłoś SPAM
mama śp.Przemka Frąka
\"Wspomnienia żyją dopóty, dopóki do nich wracamy. A rozkwitają tym
wspanialej, im więcej serce wkładamy w ich pielęgnowanie.\"
Zgłoś SPAM
mama Magdaleny Bieleckiej
Bartusiu ..najjaśniejsze światełko jakie tylko mogę wymarzyć dla Ciebie
zapalam ...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.